Складовими серветки на столі: Як правильно.

Акуратно і оригінально складені серветки надають сервіровці святкового столу вишуканий шарм, а повсякденного столу - затишну та святкову атмосферу. Варіантів складання серветок безліч, достатньо знати деякі з них.
Вам знадобиться
  • паперові або тканинні серветки.
Інструкція
1
Салфетка "Лілія" Покладіть серветку перед собою кутом до себе. Складіть її навпіл по діагоналі знизу вгору. Поєднайте нижні кути отриманого трикутника з його вершиною. Знову складіть серветку знизу вгору як в перший раз. Відігніть один кут і згорніть серветку в кільце. Сформуйте квітка.
2
Салфетка "Шлейф" Покладіть серветку кутом до себе. Складіть по діагоналі знизу вгору. Поєднайте нижні кути отриманого трикутника з його вершиною. Підігніть нижній кут фігури під серветку і складіть її навпіл. Вкладіть кути серветки один в інший, відігніть стирчать вгорі кути в різні боки.
3
Салфетка "Сумочка" Покладіть серветку однією зі сторін до себе. Складіть навпіл справа наліво, а потім ще раз навпіл знизу вгору. Загніть до центру два шари верхнього лівого кута і правий верхній кут. Відігніть вниз вийшов трикутник по лінії нижче середини. Складіть куточки нижнього шару в центр і знову відігніть вийшов трикутник, але вже по лінії середини.
4
Салфетка "Артишок" Покладіть серветку однією зі сторін до себе виворітного стороною вгору. Загніть кути до центру. Утворені кути знову загніть до центру і переверніть серветку. Знову загніть до центру всі кути. Витягніть кінчики серветки, що опинилися всередині.
5
Салфетка "Горизонтальное саше" Покладіть серветку однією зі сторін до себе і складіть вдвічі знизу вгору. Відігніть третю частину верхнього шару вниз. Переверніть серветку іншою стороною і складіть праву і ліву сторону до центру. Складіть навпіл зліва направо.
6
Салфетка "Колона" Серветку покладіть кутом до себе виворітного стороною вгору. Складіть навпіл знизу вгору. Нижню сторону загніть вгору на 2-3 сантиметри, потім під серветку. Скачайте валик зліва направо. Зовнішній кут (правий) закладіть в відігнутий край серветки.
7
Салфетка "Шапка з відворотом" Покладіть серветку однією зі сторін до себе виворітного стороною вгору. Складіть її навпіл зліва направо, потім знизу вгору. Загорніть лівий нижній кут на 2-3 сантиметри нижче вершини. Лівий верхній і правий нижній кути загніть один в одного. Відверніть назовні зовнішній верхній кут серветки.