Як встановити програму на флешку.

Флеш-носії по праву є лідерами в компактності, розміщеної на них інформації. Зараз розміри цих носіїв можуть бути від зовсім маленьких - менше сірникової коробки, до розмірів звичайного жорсткого диска комп'ютера. Можливості флеш-носіїв сьогодні вже не обмежуються: до його достоїнств, крім маленького розміру, можна додати великий обсяг дискового простору, а також підтримку швидкого з'єднання USB 2.0.
Вам знадобиться
  • - флеш-носій
  • - програмне забезпечення
Інструкція
1
Програми, які можна встановити на флеш-носій так само, як і на жорсткий диск, поділяються на 2 категорії: повноцінні програми і portable-версії програми. Кожна категорія цих програм має як плюси, так і мінуси, але в цілому результат буде однаковий. Тому вам належить вибрати, який вид захочете використовувати.
2
Установка повноцінної програми. Під словосполученням "повноцінна програма" розуміється її установка на носій (в нашому випадку - флеш) і установка, при якій в реєстрі вашої операційної системи прописуються шляху запуску програми, настройки та інші дані. Перейдемо до самої установки. Установка починається з запуску основного файлу програми, найчастіше він називається "setup.exe". Після запуску файлу установки перед вами з'явиться вікно, в якому вам необхідно вибрати варіант установки програми (вказати шлях на флешці, розмір встановлюваної версії та інше). В останньому вікні натисніть готово. Часто розробник програм в кінці установки автоматично включає опцію "Запуск програми". Якщо така опція відзначена в останньому вікні, то після натискання кнопки "Готово" ("Вихід", "Завершити", "Exit").
3
Установка Portable-версії програми не займе у вас багато часу тільки тому, що встановлювати її неможливо. Ця версія найчастіше представляє собою один файл, в якому укладені всі файли. Якщо у вас Portable-версія програми включає подпапки та інші файли, то встановлювати їх все одно не треба. Скопіюйте папку програми в каталог з програмами на вашій флешці, потім виведіть ярлик на робочий стіл.