Як налаштувати швейну машинку "Чайка".

Швейні машинки « Чайка », незважаючи на те, що вони були випущені досить давно, є у багатьох людей. Якщо у вас теж є така швейна машина, і ви хочете збільшити термін її служби, навчитеся правильно користуватися машинкою і налаштовувати її за інструкцією - в цьому випадку вона буде справно шити, а вам не доведеться розбиратися з виниклими несправностями.
Інструкція
1
Починаючи шити, завжди опускайте лапку і голку, і тільки потім робіть рядок. Повертайте маховик тільки у напрямку до себе і навчіться правильно встановлювати в машинку голку і заправляти нитку. Регулярно змащуйте машину, незалежно від того, як часто вона експлуатується, і стежте за чистотою механізму.
2
Для змазування машинки використовуйте спеціальне побутове масло для швейних машин. Регулярно очищайте човниковий пристрій машини. Вивчіть різні типи швів, які можна виконувати на машинці, і застосовуйте їх до тих тканинам, для яких вони призначені.
3
Для того щоб підготувати машину з ножним приводом до роботи, відкиньте кришку машини, встановіть головку на шарніри і закріпіть шарніри гвинтами. Козирок прикріпіть до платформи гвинтами з шайбами, а потім закрийте клапан і опустіть на клапан головку машини.
4
Ремінь пропустіть через отвори козирка і опорної планки, з'єднайте його скріпкою і заправте в маховик і приводное колесо. Перемкніть машинку на холостий хід, повернувши фрикційний гвинт на себе, і приведіть маховик в рух, натискаючи на педаль. Для того щоб знову переключити машинку на робочий хід, поверніть фрикційний гвинт від себе.
5
Для якісної та ефективної роботи потрібно правильно підготувати машинку до процесу шиття. Для цього встановіть ниткопритягувач в крайнє верхнє положення, повернувши маховик, і вставте в голкотримач голку до упору, переконавшись, що плоска сторона голки спрямована в бік стержня лапки.
6
Закрутіть голку гвинтом. Поставте ниткопритягувач в крайнє верхнє положення, підійміть лапку і витягніть до упору котушковий стрижень. Встановіть на нього котушку ниток. Правильно заправте нитку - з котушки через нітенаправітель протягніть її між шайбами регуляторів натягу верхньої нитки, просмикніть в отвір нітепрітягивателя, а потім в нітенаправітель на голівці машини і на голкотримач.
7
Просмикніть нитку у вушко голки. Тепер заправте нижню нитку - відкрийте нижнє відділення, дістаньте шпульку з шпульного ковпачка і намотайте на шпульку нитки. Вставте шпульку назад в ковпачок, витягніть нитку через проріз і вставте ковпачок на місце до клацання. Поверніть маховик на себе, щоб витягнути нижню нитку. Обидві нитки заправте під лапку - тепер ви можете шити, притримуючи і направляючи тканину.