Як створити другий поштовий ящик на Яндексі. реєстрація другий електронної пошти на Яндексі.

У будь-якому безкоштовному поштовому сервісі ви можете створювати необмежену кількість електронних поштових ящиків . Пошта «Яндекса» - не виняток. Щоб створити другий поштовий ящик на «Yandex» і користуватися двома акаунтами одночасно, використовуйте два браузера.
Інструкція
1
В першому браузері, яким ви користуєтеся найчастіше, авторизуйтесь в «Яндекс.Пошті» під основної облікової запісью.Во другому браузері, наприклад, Internet Explorer, встановленому за замовчуванням в системі Windows, створіть новий акаунт в «Яндекс. Пошті ».Для цього зайдіть на поштовий сервер« Яндекса », розташований за посиланням: http://mail.yandex.ru/. Натисніть на кнопку «Завести пошту». На екрані виникне вікно реєстрації і її перший крок. Введіть ім'я, прізвище і бажаний логін у відповідних полях. Якщо логін вільний, натисніть кнопку «Далі».
2
В наступному кроці придумайте пароль, введіть його в спеціальне поле і дублюйте поле підтвердження. Далі виберіть секретне питання і впишіть на нього відповідь. Після цього, для безпеки аккаунта або в разі втрати пароля, ви можете вказати ваш головний e-mail та/або номер мобільного телефону для відновлення пароля до почте.Последнее, що потрібно зробити, це ввести капчу - символи з картинки внизу сторінки. Перевірте, чи встановлена галочка навпроти рядка «Приймаю умови угоди користувача» і натисніть кнопку «Зареєструвати» .Ви зареєстрували другий поштовий ящик на «Яндекс.Пошті». Тепер ви можете використовувати два ящика в різних браузерах, щоб кожен раз не виходити з облікового запису і не вводити пару логін-пароль.
3
Також ви можете зібрати листи з другого ящика в перший і з першого в другий. Іншими словами, ви можете створити перенаправлення листів з одного e-mail на інший. Для цього в акаунті, яким ви користуєтеся найчастіше, перейдіть за посиланням "Налаштування" у вікні почти.Виберіте у вікні налаштувань пункт «Збір пошти з інших скриньок», потім введіть адресу e-mail і пароль від скриньки, з якого ви хочете перенаправляти пошту на свій аккаунт, після чого натисніть кнопку «Включити збирач».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LOOC9yxqASw