Як зробити викрійку шорт.

У теплу літню пору року шорти для багатьох стають найбільш зручною і функціональною одягом, особливо якщо шорти виявляються стильними і красивими, підкреслюючи витончену жіночу фігуру. Шорти, розширені донизу, з кишенями і опущеною талією, ви можете зшити самостійно, побудувавши викрійку на основі стандартного лекала жіночих брюк з високим поясом.
Інструкція
1
Візьміть викрійку звичайних жіночих брюк і трохи занізьте лінію талії - не більше, ніж на 3-5 см. Виміряйте довжину майбутніх шорт і відзначте, на якій довжині потрібно обрізати штанини великий викрійки. Проведіть пряму лінію по лінійці на зробленої позначці, а зайву частину викрійки приберіть.
2
На передній половинці викрійки майбутніх шорт намітьте, де буде розташовуватися вхід в кишеню - відступите від бокового шва по лінії талії 3 см, а потім відступите вниз по діагоналі до бокового шва. Таким чином, ви намітили лінію кишені.
3
Накресліть пряму лінію від виточки до нижнього краю, як на передній, так і на задній половинці викрійки. Розріжте викрійку по лінії, закрийте витачку і розширте низ шортів, після чого оформите бокові шви - вони повинні стати прямими. Тепер окремо викроїте пояс, накресливши прямокутник потрібної довжини. В ширину прямокутник повинен мати 16 см.
4
Потім викроїте декоративний пояс з іншої тканини і шлевки, які теж можна зробити з іншої тканини, щоб вони виглядали оригінально. Не забувайте про припуски на шви. Розмір шлевки без припусків повинен становити 5х3 см.
5
На передній половині викрійки зріжте куточок по лінії догляду в кишеню і викроїте кишені з тієї ж тканини, з якої ви шиєте шорти. Також викроїте і прітачать до готових шортів зсередини мішковину кишені.
6
Сострочіть всі деталі майбутніх шорт, стежачи за тим, щоб всі вони відповідали один одному у напрямку часткової нитки. Прітачать пояс, шлевки і декоративний поясок, з'єднайте зовнішні і крокові шви. Підшийте нижні краї шортів.