Як збити вершки вручну. Як зробити збиті вершки скільки цукру.

Збиті вершки - прекрасний десерт. Звичайно, в будь-якому продуктовому магазині можна купити їх готові, в балончику, але всі вони, як правило, володіють виразним «парфумерним» смаком, а склад, зазначений на упаковці, не вселяє довіри. Набагато цікавіше і смачніше зробити збиті вершки самостійно.
Вам знадобиться
  • Жирні вершки (33-35% жирності) - 250 мл.
  • Цукор або цукрова пудра - 30 г.
  • Широка миска.
  • Віночок для збивання або міскер .
  • Інгредієнти до смаку: ванілін
  • прянощі.
Інструкція
1
Для збивання використовуйте вершки не менше 33% -ної жирності, так як саме жир стабілізує піну. Часто виникає питання, як збити вершки 20% або 10% -ної жирності - на жаль, такі самі по собі не взобьются - доведеться використовувати білки, желатин або інший загущувач, що теж можливо, але тоді ми не отримаємо чистого продукту.
2
Перед збиванням як слід охолодіть самі вершки, а також миску, яку будете використовувати, і віночок - не менше 2 годин у холодильнику, оптимально - 10 ч. Збивати можна також міксером на найменшій швидкості, але віночок дозволяє домогтися кращих результатів, так як в цей випадку в вершки потрапляє більше повітря. Але, зрозуміло, міксером ви зіб'єте швидше. Використовувати блендер і чаші для коктейлів не рекомендується.
3
Вилийте вершки в широку миску і починайте збивати.
4
Після того, як ви частково збили вершки, і вони загусли, додавайте необхідні вам інгредієнти: цукор, ванілін і так далі. Їх слід вводити поступово, щоб не втратити обсяг. Рекомендується використовувати замість цукру цукрову пудру.
Зверніть увагу
Взбивание слід припинити, коли на вершках почнуть формуватися стійкі піки або залишатися слід від віночка, інакше ви ризикуєте отримати масло.Будьте обережні, вводячи збиті вершки в блюда за рецептом (крем для торта і т.д.). Основне правило - більш легкі текстури вводяться в більш важкі.
Корисна порада
Збиті вершки найкраще використовувати негайно, але якщо у вас немає такої можливості, зберігайте їх у холодильник в закритому посуді. Для найкращого результату при збиванні посуд рекомендується тримати на льоду, щоб вершки продовжували залишатися охлажденнимі.Взбітие вершки гарні й самі по собі, але краще всього використовувати їх в якості заправки до фруктових салатів та доповнення до ягідним десертам, або прикрашати ними торти, тістечка і коктейлі .