Як знизити інсулін. Як знизити інсулін в крові.

Надлишок інсуліну в організмі - серйозний привід для занепокоєння, адже через це людина починає погано себе почувати, погіршується його зовнішній вигляд, прискорюється старіння, виникає велика кількість серйозних захворювань - гіпертонія, атеросклероз , ожиріння, серцево-судинні хвороби, інсульт, цукровий діабет та інші.
Інструкція
1
Насамперед, щоб знизити виробництво інсуліну, необхідно правильно скорегувати режим і раціон харчування. Основну частину денного кількості їжі намагайтеся споживати до полудня, рівномірно розподіливши решту. Але після 19 годин вечора не їжте взагалі.
2
Відмовтеся від продуктів з високим глікемічним індексом. Для визначення цього індексу пошукайте спеціальні таблиці - вони досить часто публікуються. Але й без таблиць вам слід запам'ятати, що такі продукти, як молоко, боби і цільні зерна містять в потрібних пропорціях білки, жири і вуглеводи. На них можна і будувати свою здорову дієту. Таким чином, у вашому раціоні повинні бути присутніми злаки, хлібці, рогалики, бублики, млинчики з прісного тіста, коричневий рис, овес, овочі та фрукти, бобові, нежирні продукти. Дуже корисний авокадо або його екстракт в капсулах. І, до речі, одні з небагатьох солодощів, які не тільки допустимі при підвищеному вмісті цукру в крові, але і дуже корисні - це плоди граната.
3
Збалансуйте надходження в організм мінеральних речовин, що беруть участь у вуглеводному обміні, і, насамперед, хрому, кальцію і магнію, що буде сприяти підтримці в крові нормального рівня інсуліну і цукру. Краще джерело хрому, приміром, це пивні дріжджі, кальцію - молочні продукти, магнію - рослинні продукти, і серед них особливо ефективні кунжут, висівки, горіхи і насіннячка. Варто тільки пам'ятати, що разом з жирами магній не засвоюється, тому не варто, наприклад, заправляти салати майонезом.
4
Рівень цукру в крові підвищується при стресі, тому по можливості уникайте стресових ситуацій. До речі, в цьому вам дуже можуть допомогти заняття йогою. Звичайні фізичні вправи теж зроблять свою справу, але вони повинні бути помірними, а не інтенсивними, інакше отримаєте зворотний ефект. Зробіть свої заняття регулярними - ходіть, гуляйте на свіжому повітрі, стрибайте через скакалку, працюйте в саду або вирушайте на заняття в тренажерний зал - вибирайте те, що вам більше до душі, і дійте.