Як надягати універсальний бандаж. Як носити бандаж для вагітних універсальний.

Універсальний бандаж - це незамінна річ як протягом вагітності, так і після народження дитини. Носіння бандажа для зміцнення м'язів живота і зниження навантаження на хребет рекомендують багатьом матусям. Як же правильно вибирати, одягати і носити бандажі?
Вам знадобиться
  • -бандаж.
Інструкція
1
Перед покупкою будь-якого бандажа обов'язково приміряйте його. Досвідчені консультанти в аптеках і магазинах для вагітних підберуть вам необхідний розмір і розкажуть про особливості кожної моделі. У всіх виробників свій розмірний ряд, тому орієнтуйтеся більше не на цифри на коробці, а на свої відчуття. Не потрібно купувати бандаж «із запасом». Кожна модель спеціально розроблена таким чином, що підлаштовується під збільшення живота та обсягу стегон. Найчастіше бандажі не підлягають обміну або поверненню, тому ретельно вибирайте відповідну саме вам модель.
2
Не носіть бандаж цілодобово. Кожні 3-4 години робіть мінімум півгодинну перерву. При цьому орієнтуйтеся на свої відчуття. Якщо вам стає важко дихати, з'являються больові відчуття або дитина починає сильно штовхатися, відразу ж ослабте натяг бандажа або зовсім зніміть його.
3
Універсальний бандаж являє собою пояс, у якого одна частина значно ширше інший. У широкій частині розташовані жорсткі вкладки, а з боків - клапани з липучками. Під час вагітності надягайте пояс так, щоб широка частина знаходилася на спині. Зафіксувати задню липучку не завжди зручно самостійно. Але після невеликих тренувань це буде легко виходити. Натягніть бічні клапани і застебніть їх під животом. Після пологів універсальний бандаж потрібно носити задом наперед. Тобто широкий ділянку розмішайте на животі, а бічні липучки скріпляйте на спині.
4
Пам'ятайте, що бандажі і будь коригуючий білизна - це не панацея. Після пологів стежте за своїм харчуванням і робіть гімнастику. Це ефективні способи, щоб ваша фігура швидше прийшла в норму.