Як зробити великий бант. Як зробити бант з тканини.

Навіть самий пересічний подарунок може перетворитися і придбати святковий вигляд, якщо прикрасити його великим і пишним бантом з декоративних стрічок. Ви легко можете навчитися в'язати великі гарні банти з паперових стрічок для оформлення подарунків, щоб згодом радувати і дивувати своїх близьких і друзів на свята і пам'ятні дати.
Інструкція
1
Якщо ви хочете прикрасити романтичний подарунок, сплетіть зі стрічок «махровий» бант - для цього візьміть досить жорсткі стрічки, які будуть тримати форму банта. Притисніть кінець довгої стрічки до долоні великим пальцем і починайте намотувати на руку стрічку шар за шаром, поки не досягнете потрібної товщини намотування.
2
Зніміть стрічку з долоні і розплющите її. Зріжте куточки гострими ножицями зверху і знизу, залишаючи в середині недоторканий фрагмент, а потім розгорніть стрічку в кільце, поєднавши вирізані трикутники.
3
У центральній точці вирізаних фрагментів перев'яжіть стрічки між собою міцним шнурком або дротом, а потім починайте розправляти петлі банта, направляючи їх в різні боки під кутом один до одного, щоб бант вийшов об'ємним і круглим.
4
Є ще один спосіб зробити пишний бант, схожий на велику квітку. Вам потрібно довга міцна стрічка. Відступите від кінця стрічки 15 см і загніть кінець у вигляді петлі, а потім зафіксуйте його пальцями.
5
Зробіть ще одну петлю, притиснувши її перехлест до першого, після чого продовжуйте робити петлі однакового розміру, поки не дійдете до кінця стрічки.
6
Тонкою дротом або шнуром перетяните і міцно зав'яжіть місце перехлеста петель, а потім розправте петлі в різні боки. Бант буде таким же пишним, як і описаний вище, але виглядати буде інакше. Такі банти найкраще прикріплювати до великих подарункам, а також їх можна прив'язувати до маленьких, але цінним подарункам, які ви підносите друзям і близьким на важливі дати і значущі свята.