Як класти плити перекриття. Як ложат плити перекриття.

При зведенні житлового будинку ви зіткнетеся з такою проблемою, як монтаж плит перекриття . При будівництві кам'яних, бетонних або цегляних будівель зазвичай застосовують залізобетонні перекриття. Вони відрізняються своєю довговічністю і міцністю, вогнетривкістю і особливо рівними підлогами, але при цьому мають велику масу. Тому установка таких плит проводиться спеціальними стріловими кранами.
Вам знадобиться
  • плити перекриття, опалубка, сталеві прути 60-80 см завдовжки (арматура), розчин бетону.
Інструкція
1
Насамперед підготуйте плитні елементи до монтажу. Необхідне очищення і виправка закладних деталей.
2
Перед монтажем плит спорудити опалубку. Її можна придбати в готовому вигляді. Вона складається з триног і телескопічних стійок, настилу і унівілок, балок і фанери.
3
Накладіть листи фанери на верхню дерев'яну частину балки. Так утворюється опалубка для заливки бетону.
4
Накладіть листи фанери на верхню дерев'яну частину балки. Так утворюється опалубка для заливки бетону.
5
Далі по всій площі зробіть бетонування на висоту 20-30 см, яке також буде служити скріплює елементом між плитою і елементом несучої стіни будівлі.
6
Виконайте власне монтаж плит. Всі площинні елементи перекриттів монтуються за допомогою крана способом «на вазі».
7
Виконайте власне монтаж бетонних плит. Всі площинні елементи перекриттів монтуються за допомогою крана способом «на вазі».
Зверніть увагу
Монолітне залізобетонне перекриття являє собою суцільну плиту товщиною 8-12 см, що спирається на несучі стіни остова будівлі. Вага квадратного метра такого перекриття складає 450-500 кг. До переваг монолітних плит можна віднести високу якість поверхні і можливість в майбутньому реалізувати будь-якої складності архітектурні споруди.
Корисна порада
В даний час випускаються суцільні і пустотні плити з важких і легких бетонів. Великою перевагою володіють пустотні плити: вони володіють великими теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості. Для їх виготовлення використовується менше бетону, що знижує їх вагу і відповідно, зменшується навантаження на несучі стени.В залежності від розміру укладаються плит застосовують такі пристрої: чотиригілковий гнучкий строп, такий же строп, але з траверсою або з двома траверсами і для найбільших плит - шестіветвевой строп.