Як зробити підкову. Як зробити сувенір із підкови.

Навряд чи у вас виникне потреба зробити справжню функціональну підкову для коня. А ось виготовлення сувенірних підков набирає все більшої популярності в даний час.
Вам знадобиться
  • - м'яка полосовая сталь;
  • - молоток;
  • - кувалда;
  • - кліщі;
  • - пробійник.
Інструкція
1
Ряд професійних кузень дозволяє проводити на їхній території екскурсії. Під час них можна буде під керівництвом професійного коваля виготовити справжнісіньку металеву підкову. Вам видадуть матеріал, інструменти і проведуть покроковий інструктаж. В результаті ви отримаєте зроблену своїми руками декоративну підкову.
2
Якщо у вас немає можливості потрапити на урок до коваля, залізну підкову можна скувати що називається «в домашніх умовах». Для цього вам знадобиться метал та інструменти для кування. Візьміть краще м'яку полосовую сталь. Її перетин залежить від того, підкову якого розміру ви хочете. Для маленької заготовки візьміть матеріал шириною 20/22 мм і товщиною 10/12 мм. Для виготовлення більш великої підкови використовуйте сталь 25 * 12 мм. З інструментів вам буде потрібно ручної молоток з довгою плоскою ручкою, важка кувалда (близько 4,5 кг), кліщі для фіксації заготовки, пробійник для отворів. Професійний ковалі використовують ще велика кількість пристосувань, але для сувенірної роботи вони не знадобляться.
3
Ковка може бути як холодною, так і гарячою. У другому випадку вам тоді додатково знадобиться паливо. Найкраще для цих цілей підходить кам'яне вугілля. Але навряд чи вдома ви зможете загострити метал до потрібної температури. При холодній куванні візьміть кліщами один кінець металевої смужки, а по іншому почніть акуратно постукувати молотком. Робіть це до тих пір, поки сталь не прийме форму підкови. Пробийте отвори під цвяхи або нанесіть декор на підкову.
4
Якщо ж виготовлення підкови з металу для вас є занадто складним процесом, зробіть підкову з чого завгодно. Ви можете вирізати її з дерева, зліпити з солоного тіста, сплести з дроту. Для декорування підкови ви можете використовувати фарбу-металік. А можете покрити базу будь-яким відтінком і прикрасити квітами, листям або плетеними шнурами.