Як зробити гарний акваріум. Як красиво зробити штучний акваріум.фото.

Акваріум - це не тільки захоплююче хобі, а й прекрасна можливість внести неповторну родзинку в інтер'єр свого будинку. Для того, щоб акваріум завжди радував око, необхідно ретельно продумати місце розташування і дизайн маленького підводного царства.
Вам знадобиться
  • -акваріумное обладнання;
  • -грунт;
  • -живі чи штучні рослини;
  • -корягі, керамічні або пластикові прикраси;
  • -Задній фон.
Інструкція
1
На сьогоднішній день виробники пропонують безліч варіантів акваріумів. Є такі, які можна встановити на будь-яку поверхню в квартирі - вони бувають різноманітних форм і розмірів: круглі, прямокутні, квадратні, багатогранні, зовсім маленькі по літражу: від 10 літрів і акваріуми-гіганти, об'ємом 300-400 літрів. Вибір залежить від ваших фінансових можливостей, а також розмірів квартири.
2
Також існують акваріуми, вже обладнані тумбами, в яких можна зберігати все необхідне для акваріумістики. Крім цього існують різні дизайнерські рішення, коли акваріум вбудовують в інтер'єр: наприклад, в стіну, арку або міжкімнатну перегородку. Якщо квартира дозволяє, то акваріум можна встановити і в центрі кімнати, поєднуючи його функції з функцією невеликого фонтана.
3
Який би варіант ви не вибрали, важливо правильно оформити акваріум. Визначившись з моделлю, почніть підбирати обладнання: фільтр, який буде очищати воду, аератор для насичення води киснем (зверніть увагу на моделі, які поєднують в собі функції фільтра і аератора), термометр, обігрівач (якщо ви плануєте містити теплолюбних рибок), лампи.
4
Після цього придбайте грунт, який добре виглядатиме в інтер'єрі вашої квартири, адже на сьогоднішній день можна купити варіанти, які повністю імітують річкове або морське дно, або віддати перевагу кольоровий грунт, приміром, червоного або зеленого кольору.
5
Якщо ви хочете придбати акваріум тільки для інтер'єрних функцій, то необхідно придбати штучні рослини. Якщо ж вам цікаво створити в своєму акваріумі особливий мікроклімат і спостерігати за ростом тварин і рослин, то придбайте живі рослини.
6
Не забудьте і про задньому фоні. Він продається в зоомагазинах метражем і імітує різні варіанти підводного світу.
7
На дно акваріума покладіть корчі, красиві камені або прикраси у вигляді потоплених кораблів або черепків старовинного посуду. Все це можна придбати в зоомагазині.
8
Після цього можна придбавати равликів і, звичайно ж, рибок! Якщо ви сумніваєтеся у своєму виборі, то проконсультуйтеся з фахівцями, які допоможуть вам правильно підібрати жителів підводного царства, а також розкажуть, як правильно доглядати за акваріумом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_c7_VJluN9g
Зверніть увагу
Красивий акваріум є не тільки прикрасою будь-якого інтер'єру, він також виступає як природний зволожувач повітря (виняток становлять повністю закриті моделі).
Корисна порада
Перш ніж купити акваріум, необхідно познайомитися з літературою з акваріумістики або відвідати спеціалізовані сайти в інтернеті. Це допоможе вам визначитися з необхідним обладнанням, а також рибками та іншими тваринами, які будуть населяти ваш водойму.