Як зшити плаття. Як зшити спідницю для повних.

Легке літнє плаття має бути в гардеробі кожної жінки, навіть у тієї, що живе в досить північних широтах. Спека може обрушитися на місто цілком несподівано, ось тоді і прийде пора дістати з глибин шафи повітряне політиці. А якщо такого у вас немає, можна зшити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - швейна машина
  • - форма
  • - тканина
  • - ножиці
  • - сантиметр
  • - гумка
  • - шпильки
Інструкція
1
Для виготовлення літнього плаття вам знадобиться легкий і повітряний матеріал яскравого забарвлення. Намагайтеся віддавати в цьому випадку перевагу натуральним тканинам, таким як бавовна, льон, Полулях і так далі. Викрійку для сукні виберіть, виходячи зі своїх досвіду і вміння поводитися з голкою. Деякі журнали по шиттю продаються з уже готовими викрійками, вам потрібно буде тільки визначитися зі своїм розміром і вибрати необхідний вам. Але можна спробувати знайти підходящий для вас зразок крою та в інтернеті, майстрині на рукодільних форумах із задоволенням діляться своїми напрацюваннями з усіма бажаючими.
2
Перенесіть викрійку на кальку або навіть газетний папір з урахуванням параметрів вашого тіла, виріжте отримані деталі по контуру. Розстеліть тканина на підлозі, щоб на ній не утворювалися складки або заломи.
3
Постарайтеся розкласти викрійку по тканині так, щоб максимально економно використовувати наявний у вас матеріал. Якщо тканина дуже гладка, приколіть викрійку до неї шпильками в декількох місцях.
4
Обрисуйте деталі викрійки, виріжте вийшли частини сукні гострими ножицями.
5
Якщо викрійки у вас ніякої немає або ви не хочете возитися зі складними деталями і вилогами, виміряйте відстань від пахви до коліна або підлоги, залежно від довжини майбутньої сукні. Виріжте дві однакових деталі отриманої довжини, ширина ж буде рівною вашому об'єму стегон, поділеному на 2, плюс близько 20 см для того, щоб плаття не вийшло занадто облягаючим.
6
Складіть деталі разом, лицьовою стороною один до одного. Літнє плаття з повітряної тканини найкраще зшивати зигзагоподібним швом. Якщо тканина дуже гладка, рекомендується сколоти викроєні деталі між собою шпилькою або зшити пріхваточним швом.
7
Підшийте поділ готового одягу.
8
Якщо ви шиєте вишеоговоренную найпростішу модель, підшийте в ній верх і низ сукні швом з підгинанням. Верхній підгин повинен бути трохи ширше нижнього, адже через нього доведеться пропустити гумку, яка буде тримати сукню на вашій фігурі.
9
На закінчення підберіть до сукні необхідні аксесуари. Це можуть бути широкий пояс, намисто або ланцюжок, брошку або аплікація.