Як приймати чорний кмин.

Чорний кмин здавна відомий як засіб проти дуже багатьох хвороб. На Близькому Сході, в Азії та Африці люди і сьогодні широко застосовують його розтерті в порошок насіння та олія. Регулярно вживати в їжу чорний кмин наказував мусульманам пророк Мухаммед.
Інструкція
1
Для цілей загального зміцнення організму чорний кмин у вигляді розтертих в порошок насіння треба пити після їжі, не більше, ніж по 1 чайній ложці. Протипоказанням до застосування є вагітність.
2
При кашлі та астмі треба розтирати груди маслом чорного кмину, змішаному з оливковою в пропорції 1 до 5. Додатково треба вдихати гарячі пари цієї олії і тримати? чайної ложки під язиком.
3
При проносі змішайте 1 столову ложку масла чорного кмину зі склянкою йогурту. Пийте протягом 3 діб по 2 рази на день.
4
При головних болях візьміть 1 столову ложку меленого чорного кмину, така ж кількість насіння анісу і гвоздики (теж мелених). Покладіть в рот і тримайте до тих пір, поки суміш не стане легко ковтати. Проковтніть, але без води і не запиваючи.
5
При ревматизмі і м'язових болях змішайте трохи чорного кмину з оливковою олією, нагрійте і втирайте в хворе місце. Одночасно пийте перед сном напій, що складається з прокипяченного чорного кмину та меду.
6
При запамороченні пийте чай з додаванням олії чорного кмину. Можна також розтирати цим маслом задню сторону шиї і область під щоками.
7
При вушних хворобах закопуйте у вуха масло чорного кмину, воно добре бореться з інфекцією.
8
При високому кров'яному тиску змішуйте подрібнений чорний кмин з будь-яким гарячим напоєм (чаєм, наприклад) і пийте. Також розтирайте тіло маслом з цього виду кмину.
9
При тонзиліті відваріть 10 грамів насіння чорного кмину в 1,5 літрах води, процідіть і полощіть отриманим розчином горло 2-3 рази на день.
10
При каменях у нирках і жовчному міхурі подрібнюйте насіння кмину. Змішуйте їх з медом і приймайте в їжу.
11
При діабеті змішайте 1 склянку насіння чорного кмину, стільки ж кресса водяного, 1,5 склянки шкірки граната, все сміливі в порошок. Приймайте протягом 1 місяця 1,5 столової ложки порошку і 1 чайної ложки масла чорного кмину. Робити це треба вранці, перед їжею.
12
При хворобливих пологах змішуйте чорний кмин з медом, розігрівайте і пийте.