Як вив'язувати петлі для гудзиків.

Петлі, призначені для гудзиків , можна зробити різними, варіюючи і форми, і розмір. Але щоб навчитися в'язати такі петлі, варто спочатку осягнути основу - вивчити алгоритм виготовлення традиційних вертикальних петелек для гудзиків.
Вам знадобиться
  • -одежда;
  • -булавка;
  • -нитки;
  • -спицы;
  • -крючок.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, скільки саме необхідно петелек для гудзиків, і де конкретно вони будуть розташовуватися на одежинці. Слідкуйте за тим, щоб всі петельки були пов'язані на рівній відстані одна від іншої.
2
Спочатку в'яжіть праву частину планки на лицьовій стороні майбутнього виробу. Петлі, які ви вже пров'язати, скиньте на шпильку. Застебніть її. Петлі, які залишилися, в'яжіть далі. Вони повинні перевищити висоту залишився отвори на два ряди. З боку отвори в'яжіть кромочні петлі. А після того, як останній ряд буде пров'язаний, нитка повинна опинитися з того боку, де формується петля для гудзики.
3
Далі зніміть скинуті раніше на шпильку петлі на додаткову спицю. З боку отвори в'яжіть далі, скориставшись додатковим клубком ниток. В'яжіть стільки рядів, скільком дорівнює висота петлі. Після цього нову нитку відріжте, обов'язково залишивши вільний відріз, рівний, як мінімум, п'яти сантиметрам.
4
Для того щоб частини планки з'єдналися, пров'яжіть петлі, раніше скинуті на додаткову спицю, основною ниткою. Якщо ви продовжуєте в'язати далі, то на виворітного стороні акуратно заховайте кінець додаткової нитки, яку раніше обрізали.
5
В тому випадку, якщо ви будете пришивати до вязаному предмету одягу дуже великі гудзики, краї петлі обшийте вільним кінцем додаткової нитки. Попередньо подбайте про те, щоб залишити довший кінець (він повинен бути рівним 10 сантиметрам або трохи більше). При такій додатковій обробці петлі будуть більш міцними.
6
Якщо петелька занадто велика і вільна для пришитою гудзики, то акуратно ушийте її з одного або обох кінців. Для цього обов'язково візьміть нитку такого ж кольору. Також зменшити петлю можна, красиво обшива її спеціальним петельним швом.