Як робити візитки в Word. Візитки в ворде.

Сьогодні візитка - це невід'ємна частина будь-якого бізнесмена і будь-якої організації. І що б створити собі унікальну презентаційну картку, не потрібно бути дизайнером і мати графічні програми. Досить скористатися програмою «Microsoft Word», яка надає можливість створення візиток.
Вам знадобиться
  • - програма «Microsoft Word»;
  • -початкові навички роботи з нею;
  • - наявність принтера;
  • - спеціальний папір.
  • Тепер розглянемо всі операції по створенню візитки в Microsoft Word.
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Word, зайдіть в Tools і натисніть Letters and Mailings, натисніть на Envelopes and Labels. Зверху ви побачите два меню: Envelopes і Labels. Виберіть Labels. У Labels Product виберіть Avery Standard. У списку Product Number виберіть тип листків Avery (наприклад, найпопулярніший 5960). У який з'явився поле «Адреса» введіть свої координати.
2
Тепер створіть стиль для візитки. Виберіть текст у рядку «Адреса». Натисніть правою кнопкою миші по тексту і виберіть "Font". Редагуйте текст, додайте свій логотип, картинку, інформацію та девіз. Змініть розмір логотипу, щоб він підходив під дизайн візитної картки. Для видалення невідповідною картинки, клікніть по ній і натисніть клавішу Delete. Отриману візитку збережіть на своєму комп'ютері.
3
Всі основні операції виконані. Залишилося тільки роздрукувати вашу візитку. Для цього зайдіть назад в Envelopes and Labels, натисніть Print і виберіть Single Label, для роздруківки цілого листа виберіть Full page.Так ж задавайте кількість візиток, які потрібно роздрукувати.
Зверніть увагу
При занадто великій кількості непотрібної інформації і малюнків на візитній картці, вона втрачає свою привабливість. Так що при виборі дизайну, будьте уважні з її оформленням.
Корисна порада
Якщо у вас виникають проблеми при виборі дизайну візитної картки, ви можете зайти на офіційний сайт Microsoft і завантажити вже готові для вас шаблони. Сьогодні в інтернеті, можна знайти величезну кількість шаблонів, достатньо ввести в пошук «Business card templates». Роздруковуйте візитки на спеціальних паперах. У приклад можна привести спеціальний папір «Avery».