Як зробити шрифт. font creator інструкція.

Кожному дизайнерові або художникові для додання унікальності своїм творам доводиться розробляти власний шрифт . Це можна зробити за допомогою спеціалізованих програм, які дозволяють створити свій набір символів всього за пару кліків.
Вам знадобиться
  • - програма Font Creator;
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Однією з найбільш популярних і зручних програм для створення шрифт а в Windows є Font Creator. Скачайте та встановіть програму.
2
Натисніть кнопку «Створити новий шрифт » (для англійської версії - «New»).
3
Поставте своєму шрифт у назву (бажано латинськими літерами). Поставте галочку в пункті «Unicode», «Regular» і «Do not include outlines».
4
У верхньому рядку виберіть пункт «Вставити» («Insert») - «Символи» (Characters). У рядку Fonts виберіть шрифт Arial або Times New Roman. Знайдіть індекс першої літери «А» шрифт а (якщо планується створити російський шрифт , то відповідно «А» виберіть російську), який відобразиться при виборі символу в полі Selected Character. Аналогічним чином знайдіть індекс літери «Я» (або Z для англійської шрифт а).
5
В полі «Add these character» введіть два цих числа через знак »« - »(наприклад,« $ 0310- $ 034F »). Шаблон готовий.
6
Намалюйте в Photoshop власний набір символів, збережіть кожну букву в окремому графічному файлі. Також можна намалювати необхідні символи на папері, потім відсканувати, і зберегти їх Фотошопі як окремі файли.
7
Виберіть у Font Creator відповідний шаблоном символ і натисніть на пункт «Import Image». Вкажіть пункт «Load», і відкрийте папку, в якій зберегли літери.
8
Відрегулюйте налаштування букви у відповідних полях (Threshold і далі). Після твори всіх налаштувань та імпорту букв натисніть на клавішу «Generate».
9
Двічі клікніть на квадрат з буквою. Відрегулюйте всі відступи за допомогою відповідних ліній, які відобразяться на дисплеї (за допомогою миші). Сама нижня лінія відповідає за регулювання максимальної межі для букв з додатковими елементами (ц, у, з). Друга знизу лінія буде служити опорою для літери. Третя знизу відповідає за висоту маленьких букв, а четверта - висоту великих літер і цифр. П'ята лінія вказує на лінію краю верхнього рядка.
10
Після налаштування збережений шрифт закиньте в папку "C: WindowsFonts», після чого перезавантажте комп'ютер. Шрифт намальований і встановлений.
Зверніть увагу
Створення та якісного отрисовка власного шрифту займає досить багато часу.
За замовчуванням інструмент «Текст» графічного редактора Adobe Photoshop використовує всі шрифти, встановлені в операційній системі комп'ютера. Тому найпростіший спосіб додавання в список нових фонтів - інсталяція їх стандартними засобами ОС. Однак це не єдиний спосіб.
Інструкція
1
У сучасних версіях Windows інсталяція нового шрифту дуже просто здійснюється з використанням «Провідника». Почніть процедуру з запуску цього додатка - натисніть клавіші Win + E, виберіть пункт «Комп'ютер» в головному меню або двічі клікніть іконку з такою ж назвою на робочому столі.
2
Потім по дереву каталогів «Провідника» перейдіть в ту папку, де зберігається файл шрифту, який потрібно додати в список фонтів Photoshop. Такі файли найчастіше мають розширення ttf або otf, а щиглик по ним правою кнопкою миші викликає контекстне меню, в якому є пункт «Встановити». Виберіть цю команду, і шрифт буде додано до набір операційної системи і прикладних програм, включаючи і графічний редактор. Залежно від того, який інструмент в цей момент був активований в Photoshop, для оновлення списку шрифтів може знадобитися його перезапуск або просто перемикання на інший інструмент (наприклад, «Кисть») і назад («Текст»).
3
Поповнити список шрифтів Adobe Photoshop можна і без інсталяції шрифтів в операційну систему. Для цього потрібно помістити файл з новим фонтом в спеціальну папку на системному диску комп'ютера, автоматично створювану графічним редактором при інсталяції. Це теж найзручніше робити з використанням «Провідника» - запустіть його, перейдіть в каталог з файлом нового шрифту і скопіюйте його (Ctrl + C).
4
Потім перейдіть на системний диск і в каталозі з назвою Program Files розкрийте підкаталог Common Files, а в ньому - папку Adobe. У цій папці і знаходиться окреме сховище шрифтів Photoshop з назвою Fonts - розкрийте його і вставте скопійований файл (Ctrl + V).
5
Видалення будь-якого шрифту зі списку графічного редактора проводиться аналогічним способом - вам потрібно або деінсталювати шрифт з операційної системи, або видалити його із зазначеної в попередньому кроці папки власних фонтів Adobe.