Як зшити плаття швидко і легко. зшити дівчинці сукню.

Важко уявити собі гардероб сучасної жінки без красивого вечірнього плаття, і зовсім необов'язково віддавати за нього в магазині якусь захмарну суму. Просте елегантне плаття на тонких бретельках, зшите з гарної струмує тканини, цілком може виявитися доречним і на званому балу, і на звичайній вечірці.
Інструкція
1
Підбір тканини для майбутнього вечірньої сукні - один з найважливіших етапів його виготовлення. Якщо ви не дуже впевнені в своїх силах, можете купити схожий матеріал з дешевшої категорії. Поекспериментувавши з ним, ви зможете врахувати можливі помилки, і не допустите їх виникнення при пошитті майбутнього вечірнього вбрання. Плюс у вас виявиться дві сукні, і ще невідомо, яке з них буде в підсумку виглядати дорожче і елегантніше.
2
Виміряйте у себе об'єм грудей і стегон Кравецьким сантиметром, розташовуючи його паралельно підлозі. Додайте до отриманої величині 4 см і розділіть на 2. Припустимо, обсяг ваших стегон дорівнює 90 см. (90 + 4)/2 = 47 см. До отриманої цифри додайте ще 1,5 см на шви, це і буде ширина вашої викрійки.
3
Довжину викрійки вирахуйте виходячи з параметрів: 4 см на підгин знизу, 10 см на відворот зверху, плюс бажана довжина майбутньої сукні від пахви.
4
Виріжте два прямих полотна, складіть їх лицьовою стороною один до одного, скріпіть з боків шпилькою або пріхваточним швом. Зшийте деталі сукні один з одним, при цьому потрібно врахувати один нюанс. Частина шва, що знаходиться нижче колін, доведеться залишити відкритою, в іншому випадку вам буде дуже важко пересуватися в новому вбранні.
5
Підверніть плаття внизу, підшийте його акуратним швом. Обробіть отримані розрізи, особливу увагу приділяючи шліцам.
6
Підверніть також і верх сукні на 10 см відворотом всередину, прошийте його на відстані 1 см від краю, пропустіть через що утворився тунель білизняний гумку. Гумку не потрібно брати занадто коротку, сукня має лише прилягати до грудей і ні в якому разі не стягувати її.
7
З цієї ж тканини зшийте бретельки і прикріпіть їх, як вам більше подобається. Вони можуть бути самими звичайними, укладеними навхрест або представляти собою складне переплетення, тут вже все залежить від вашої фантазії та вміння втілити її в життя.
8
Сукня готово, вам залишиться тільки доповнити його аксесуарами. Наприклад, вечірнє плаття з дуже тонкої тканини добре прикрасить тонкий поясок, тісно облягаючий талію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2DNj_NB62ik
Зверніть увагу
Якщо ви не маєте досвіду в швейному майстерності, чи не вибирайте складні тканини, які вимагають додаткової обробки.
Корисна порада
Не бійтеся експериментувати і прикрашати ваше плаття різними елементами декору, наприклад, стразами, поедка, брошкою і іншим.