Як використовувати два монітори.

Багато користувачів визнали дуже зручним одночасне використання декількох моніторів. Це дозволяє значно полегшити процес роботи за комп'ютером у багатьох ситуаціях.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Два порівняно невеликих екрану можуть з легкістю замінити один широкоформатний монітор з великою діагоналлю. Іноді підключення другого монітора дозволяє використовувати одночасно декілька функцій одного комп'ютера.
2
Сучасні відеоадаптери в системних блоках містять два основних роз'єму: DVI і VGA. Іноді зустрічаються відеокарти з виходом HDMI (такий порт можна зустріти в нових відеоадаптерах).
3
Більшість моніторів наділені портами VGA і DVI. Останній зустрічається значно рідше. Якщо у вас виникла ситуація, коли в обох моніторах присутній тільки порт VGA, а відеоадаптер містить комплект VGA + HDMI, вам буде потрібно певний набір пристроїв для успішного підключення.
4
З'єднати HDMI-вихід і VGA-вхід можна за допомогою кабелю VGA-DVI і перехідника DVI-HDMI. Придбайте потрібний комплект перехідників і кабелів, залежно від наявності у вас тих чи інших роз'ємів.
5
Підключіть обидва монітора до відеокарти системного блоку. Увімкніть комп'ютер і дисплеї. Найімовірніше, після завантаження операційної системи на обох моніторах з'явиться ідентичне зображення. Якщо на одному з дисплеїв видно тільки фонова картинка робочого столу без ярликів і курсора, ваша відеокарта не підтримує двоканальний режим роботи. В даному випадку ви не зможете використовувати одночасно два монітори.
6
Можна активувати два різних режими синхронної роботи моніторів. Відкрийте пункт «Налаштування роздільної здатності екрану», розташований в меню «Оформлення та персоналізація» панелі управління.
7
Виберіть пункт «Розширити дисплей». При такій настройці параметрів ви отримаєте можливість запускати одночасно кілька повноекранних додатків, кожне з яких буде відображатися на окремому дисплеї.
8
Якщо ви виберіть пункт «Дублювати екрани», на обидва монітора буде передаватися однаковий сигнал. Цей параметр найчастіше використовують для виведення зображення на широкоформатний телевізор або проектор.