Як пофарбувати вінілові шпалери. вінілові шпалери під фарбування.

З шпалерами зазвичай пов'язують такі слова, як недовговічність і вразливість. Але вінілові шпалери під фарбування набувають властивості лакофарбових виробів, а тому вони стійкі до механічних впливів і світлу. Їх можна клеїти навіть на кухні або у ванні - місцях, де вони будуть піддаватися швидкого забруднення, намокання і чищенні за допомогою миючих засобів.
Вам знадобиться
  • - вінілові шпалери для фарбування;
  • - клей для важких шпалер, що запобігає ріст мікробів;
  • - фарба;
  • - валик і пензлик для нанесення фарби .
Інструкція
1
Виберіть шпалери. Найкраще взяти рельєфні вінілові шпалери під фарбування. Їх зазвичай випускають білого або пастельного кольорів. Передбачається, що надалі вони будуть пофарбовані в обраний вами відтінок.
2
Наклейте шпалери на стіну відповідно до інструкції і дайте їм висохнути (не менше доби). Перед фарбуванням знежирте поверхню шпалер і очистіть від пилу.
3
Тепер визначитеся з фарбою. Для вінілових шпалер найкраще підходить акрилова на латексній основі. Висихає така фарба швидко - протягом 5 годин. А свій остаточний зовнішній вигляд набуває через три дня. Є кілька варіантів фарбування вінілових шпалер. Найпростіший - це фарбування шпалер із зовнішнього боку після наклеювання. Варіант №2 - це фарбування шпалер з внутрішньої сторони до наклеювання. При такому методі на шпалерах виступить малюнок. Наклеювати шпалери необхідно тільки повного висихання.
4
Нанесіть фарбу на шпалери. Робити це потрібно за допомогою валика, але якщо ви хочете нанести на фон якийсь малюнок, то виконувати його потрібно пензлем. Якщо шпалери піддаються фарбуванню в перший раз, то необхідно фарбувати у два шари. Нанесіть спочатку один шар фарби і дайте йому підсохнути 1:00. Після чого можна наносити другий шар. Дайте фарбі висохнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HpHICugXMnM
Зверніть увагу
Клей обов'язково вибирайте для важких шпалер, щоб вони не відстали. І клеїти потрібно встик один до одного. Коли ви наносите клей, шпалери дуже сильно розтягуються, а коли вони висохнуть, то стягнуться назад. В результаті шви між полотнами шпалер розходяться, і приховати їх фарбою буде важко. Тому клейте шпалери якомога ближче один до одного.
Корисна порада
Вінілові шпалери повітронепроникні, що підвищує ймовірність утворення всіляких грибків і плісняви, тому клей повинен бути спеціальним, який запобігає зростанню мікробів. Пам'ятайте, що вінілові шпалери будуть погано переносити перепади вологості і температур. Шпалери потрібно клеїти на ідеально рівну поверхню. Навіть якщо ви хочете отримати білі стіни, шпалери потрібно обов'язково пофарбувати. Так вони стануть стійкими до механічних пошкоджень і воді. Надалі ви можете наносити нові шари фарби іншого кольору, але не рекомендується більше десяти.