Як дізнатися розмір браслета. Як правильно виміряти розмір браслета.

Браслет може стати чудовою прикрасою для зап'ясть, передпліч і щиколоток. У Росії розмір браслета вимірюється в сантиметрах. Досить просто виміряти обхват руки або ноги і додати два сантиметри. Якщо ви купуєте браслет з недорогоцінного металу, в більшості випадків, навіть якщо ви помилилися з розміром, ви зможете його поміняти. Якщо ви купуєте браслет в ювелірному магазині, ви повинні бути готові до того, що обміняти або повернути його ви не зможете.
Інструкція
1
Якщо ви вибираєте браслет для себе, візьміть кравецький сантиметр або рулетку і виміряйте їм обхват руки на тому рівні, де збираєтеся носити браслет. До отриманої цифри додайте два сантиметри - це і буде розмір вашого браслета. Два сантиметри - запас, який дозволить вам легко застібати браслет і з комфортом його носити без ризику випадково втратити. Наприклад, обхват руки - 15 см. Додайте 2 і отримаєте 17 - необхідний розмір браслета.
2
Якщо ви вибираєте браслет для годинника, вам потрібно виміряти довжину ваших годин від дужки до дужки і відняти її із загальної довжини вашого браслета. Це і буде розмір браслета для годинника. Таким чином, якщо обхват вашого зап'ястя становить шістнадцять сантиметрів, довжина годин три сантиметри, а запас на комфортну посадку два сантиметри, ви отримаєте 16 см + 2 см - 3 см = 15см. Виходить 15 розмір.
3
Купуючи браслет в подарунок, найчастіше хочеться зробити сюрприз. В такому випадку можна рекомендувати скористатися деякими простими прийомами: - зав'яжіть на руці того, кого ви збираєтесь порадувати подарунок, нитку або стрічку заради жарту, збережіть і виміряйте її за допомогою лінійки; - виміряйте довжину вже наявного браслета, разом з замком; - якщо у вас є можливість, візьміть браслет в ювелірний магазин - там вам з радістю його виміряють і допоможуть підібрати інший; - порадьтеся з родичами - їм легше буде дізнатися розмір браслета, не викликаючи на вас підозру. У них же можна поцікавитися, які саме прикраси воліє людина, якій ви хочете зробити подарунок.
4
Якщо ваш подарунок призначений дівчині, попросіть її подругу разом з нею зайти в ювелірний магазин. Там вони зможуть приємно провести час, розглядаючи ювелірні новинки, а ваша союзниця зможе дізнатися для вас розмір не тільки браслета, а заодно і кільця.
5
Якщо ви все одно боїтеся помилитися, краще вибирати браслет більшого розміру, що складається з ланок. Такий браслет ви зможете потім зменшити, в разі необхідності, у ювеліра до потрібної довжини.
6
У випадку якщо ви досі сумніваєтеся, може бути, не треба сюрпризів? Багато ювелірні магазини, фірми і навіть відомі ювеліри пропонують придбати красиво оформлені подарункові сертифікати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wkB34MgxmiI