Як відправити смс на мобільний телефон. Як подивитися смс через інтернет.

Короткими SMS-повідомленнями можна обмінюватися в тому випадку, коли дзвонити не дуже зручно. Під час нарад, або коли ваш абонент знаходиться в роумінгу. Адже отримувати і відправляти SMS-повідомлення набагато дешевше, ніж дзвонити.
Інструкція
1
Короткі повідомлення можна відправляти з мобільного телефону на інший мобільний телефон.Для того щоб відправити SMS, вам потрібно знати номер телефону абонента, якому ви хочете відправити повідомлення.
2
Також важливий позитивний баланс вашого особового рахунку, тому що багато операторів стільникового зв'язку не дозволяють користуватися послугою відправлення коротких повідомлень при негативному балансі. Якщо на вашому телефоні немає грошей, то потрібно поповнити рахунок. Деякі оператори надають послугу USDD-запитів при мінусі на рахунку, коли ваш співрозмовник отримує повідомлення такого виду: "Скінчилися гроші, передзвони". Уточніть параметри таких запитів у свого оператора, зазвичай вони розрізняються.
3
Якщо ж телефон активний, то відправляємо SMS. Заходимо в меню телефону, гортаємо його до директорії "Повідомлення", заходимо всередину. Вибираємо "Нове повідомлення", заходимо всередину, набираємо текст повідомлення. Після цього натискаємо "Відправити", і або вбиваємо номер телефону, або шукаємо абонента в контактах телефону, внесених раніше.
4
Також можна скористатися таким сервісом, як відправка SMS через інтернет. Для цього вам потрібен комп'ютер з підключеним інтернетом. Заходьте в мережу, набираєте адресу офіційного сайту вашого оператора зв'язку і шукаєте кнопку "Відправити SMS-повідомлення". Клікаєте по кнопці і потрапляєте в форму для відправки повідомлень.
5
вбивається в верхнє поле номер абонента (зверніть увагу на правильний набір номера, в дужках зазвичай вказаний шаблон), потім в текстове поле вбиваєте текст повідомлення. У третє поле вбиваєте цифри або букви, які ви бачите. Це зроблено для того, щоб виключити розсилку рекламних повідомлень (спаму).
6
Після цього натискаєте кнопку "Відправити повідомлення".
Корисна порада
Якщо ви набираєте повідомлення латиницею, кількість символів в одному повідомленні збільшується майже вдвічі.