Як призначити комп'ютеру мережеву адресу. призначити мережеву адресу комп'ютера.

У наші дні наявністю інтернет-з'єднання на комп'ютері нікого не здивуєш. Однак мало хто з пересічних користувачів зможуть призначити свого комп'ютеру мережевий адресу, а просто кажучи, налаштувати інтернет. Який би незрозумілою не здавалася ця процедура, насправді все набагато простіше.
Інструкція
1
Конкретний спосіб призначення комп'ютера мережевої адреси залежить від того, яка операційна система встановлена на вашому комп'ютері. У рамках однієї статті неможливо охопити всі можливі способи налаштувань для різних систем, тому в даному випадку настройка буде розглянута в рамках ОС Windows XP.
2
Перше, що вам необхідно - це підготувати всі необхідні дані для вашого інтернет-з'єднання. Зазвичай вони розміщені на тій чи іншій сторінці договору з вашим провайдером, якщо ви хочете встановити стандартні настройки або ви можете використовувати налаштування, які вам необхідно.
3
Потім відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть іконку із зображеним на ній земною кулею та інтернет-кабелем. Іконка має назву «Мережеві підключення». Цей пункт відповідає за всі налаштування, які так чи інакше пов'язані з мережею.
4
У вікні, ви можете побачити відразу кілька значків, де кожен з них, як правило, відображає те або інше з'єднання.
5
Створення нового підключення, по суті - тема окремої статті, тому мається на увазі, що у вас вже є встановлене підключення, параметри якого треба змінити. До того ж, варто враховувати, що у різних провайдерів характер створення нового підключення може відрізнятися.
6
Далі вам слід вибрати потрібне підключення, натиснути на значок правою кнопкою миші, викликавши контекстне меню. Далі виберіть пункт «Властивості».
7
У вікні, ви побачите невеликий список, в якому треба знайти пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Відкрийте даний пункт подвійним клацанням миші.
8
У вікні нас цікавить вкладка «Загальні». Тут ви побачите, що фактично у вас є два варіанти - або використовувати автоматичне отримання налаштувань, або вказати настройки самому. Вибирайте другий пункт, після чого поля налаштувань стануть доступними для редагування.
9
Слід зауважити, що перший пункт використовується найчастіше в тих випадках, коли є підключення до роутера, що роздає інтернет-канал.
10
Уважно заповніть поля, згідно з наявною у вас інформації, після чого натисніть кнопку «Ок». Попереднє вікно теж можна закрити.
Під час створення локальних мереж нерідко використовують певний комп'ютер в якості сервера. Даний підхід дозволяє не купувати маршрутизатор і детально контролювати доступ мережевих комп'ютер ов до зовнішніх ресурсів.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - пасивне.
Інструкція
1
Оберіть стаціонарний або мобільний комп'ютер , через який інші пристрої будуть отримувати доступ в інтернет. Краще використовувати стаціонарний ПК, тому що він повинен бути постійно включений. Крім того, в вибраному пристрої має бути присутнім мінімум два мережевих адаптера.
2
Якщо ви все-таки вирішили використовувати мобільний комп'ютер , придбайте перехідник USB-LAN, що дозволяє підключати патч-корд до вказаного порту. Встановіть даний пристрій і обновіть для нього драйвери.
3
До однієї з мережевих карт підключіть кабель доступу в інтернет. Відкрийте список активних сполук. Налаштуйте підключення до сервера провайдера. Керуйтеся при цьому рекомендаціями фахівців компанії, що надає послуги доступу в інтернет.
4
Підключіть до іншого мережного адаптера патч-корд. Вільний коннектор цього кабелю підключіть до світч. З останнім пристроєм, в свою чергу, з'єднайте інші локальні комп'ютер и. Для цього використовуйте кручені пари прямого обтиску.
5
На комп'ютер е-сервері відкрийте список мережевих підключень. Відкрийте властивості мережевої карти, підключеної до світч. Встановіть для неї значення IP-адреси, рівне 192.215.100.1. Не змінюйте інші параметри протоколу TCP/IP.
6
Перейдіть до властивостей активного підключення до інтернету і виберіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку напроти пункту, активирующего загальнодоступне з'єднання. В наступному полі вкажіть назву вашої локальної мережі.
7
Виконайте настройку параметрів протоколу TCP/IP інших ПК. Використовуйте при цьому такі значення: - 192.215.100.Х- IР-адреса-255.255.255.0 - Маска подсеті- 192.215.100.1 - DNS-сервер-192.215.100.1 - Основний шлюз. В даному випадку параметр Х повинен бути більше одиниці і менше 250.