Як завоювати повагу в колективі. заслужити повагу колег по роботі.

Ваш робочий колектив, практично, ваша друга сім'я. Це люди, з якими ви проводите разом навіть більше часу, ніж зі своїми домашніми. Вони знають вас так само добре, як і найближчі люди і їхня думка значить для вас багато. Звичайно, непогано користуватися повагою в колективі, але це така річ, яку дійсно треба заслужити.
Інструкція
1
Яким би ви не були прекрасною людиною, на роботі до всіх ваших якостям має додаватися головне - професіоналізм. І не це тільки ті знання і вміння, які ви отримали в навчальному закладі або на робочому місці. Ваша освіта має бути безперервним процесом. Вивчайте останні досягнення в тій області, в якій працюєте, діяльність конкуруючих підприємств, цікавтеся новими технологіями, навчайтеся у тих, хто працює краще за вас. Чи не кічітесь набутими знаннями, діліться з тими, хто виявляє до них інтерес.
2
Не уникайте роботи і сумлінно виконуйте всі доручення, беріть відповідальність на себе. Не допускайте того, щоб частина ваших обов'язків лягала на плечі тих, хто працює поряд з вами, або хтось змушений був переробляти після вас роботу. Не відмовляйте в допомозі, а й припиняйте спроби колег користуватися вашою працею і часом під цим приводом.
3
Ніколи не дозволяйте собі грубо, зухвало або нешанобливо розмовляти з людьми. Зберігайте завжди рівний, спокійний тон голосу. Будьте доброзичливі з колегами і в міру відкриті. Не слід впускати колектив в своє особисте життя і обговорювати з колегами її подробиці. Звичайно, основні її події не залишаться непоміченими і про них можна говорити, але намагайтеся тримати всередині всі свої переживання і не оголяти свою душу перед усіма.
4
Уникайте, і ніколи не беріть участі ні в плітках, ні в чварах. Якщо ви незадоволені поведінкою когось, то скажіть про це прямо і попросіть більше так не робити. Не обговорюйте своїх колег з працівниками інших відділів і не виносьте те, що відбувається на вашому робочому місці, на обговорення всіх інших працівників підприємства.
5
Будьте уважні. Якщо ви бачите, що комусь із ваших колег важко дається робота над дорученням, підкажіть, як його краще виконати, навіть якщо він не просить про допомогу. Іноді потрібно проявити участь, якщо ви бачите, що людина чимось засмучений або стурбований. Просто підійдіть до нього, скажіть, що ви помітили це, і запропонуйте допомогу. Швидше за все, від неї відмовляться, але порив ваш буде оцінений. Поважайте себе і своїх колег, і ви так само будете шановані в колективі.
Існує відоме правило, яке застерігає від флірту на робочому місці. Швидше за все, ні вашим колегам, ні керівництву не сподобаються ваші спроби привернути увагу і завоювати колегу , оскільки на роботі ви повинні думати саме про неї і про те, як виконати свої завдання швидко і якісно. Але життя є життя, і серцю не накажеш.
Інструкція
1
Якщо ви зрозуміли, що хтось із колег здається вам найбільш привабливим і зацікавив вас як чоловік, не слід оповіщати про це своїх колег по роботі, в надії привернути їх в союзники. Дійте на свій страх і ризик, щоб доброзичливці не поставили керівництво до відома про те, що на роботі ви зайняті зовсім не нею.
2
Робоча обстановка хороша саме тим, що вам не потрібно ламати голову і вишукувати відповідний привід, щоб поспілкуватися з колегою. Постарайтеся потрапити з ним в одну групу, якій доручено виконання якогось завдання. Навіть якщо цього не вийшло, постарайтеся залучити його як консультанта і попросіть його висвітлити деякі питання, які вам необхідно знати для виконання вашої роботи.
3
Отримавши консультацію, щиро подякуйте йому і висловіть захоплення глибиною його пізнань, попросіть дозволу звертатися до нього й надалі. Через деякий час підготуйтеся, щоб задати уточнюючі питання по обговореною з ним темі і знову поспілкуйтеся. Продемонструйте те, що ви добре зрозуміли, про що він вам розповів, і проявіть щирий інтерес. В цей момент серце вашого героя почне танути - йому буде приємна ваша зацікавленість, і він із задоволенням буде спілкуватися з вами.
4
Дізнайтеся про його захоплення, хобі. Поговоріть про них. Більше слухайте, що говорите, вставляйте в розмову фрази про те, як цікаво він розповідає і як вам подобається слухати його розповідь. Уникайте розмови про теми, які можуть бути йому неприємні, і не обговорюйте особисті питання, поки він сам не захоче розкрити свою душу перед вами.
5
Відгукніться про нього добре, відзначивши його пізнання і досвід, на планерці або на обговоренні спільного завдання, де буде присутній керівництво і інші співробітники. Відзначте його участь у тому, що ваше завдання було виконано якісно і в строк. Знайдіть привід запросити його відсвяткувати ваш успіх, запросіть його на обід на чашку кави, а там вже можна буде домовитися про зустріч увечері після роботи.