Як зробити домашній сервер.

Домашній сервер являє собою комп'ютер, у якого в порівнянні з побутовим комп'ютером збільшений обсяг пам'яті. Він практично є файловим накопичувачем, керованим за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - корпус комп'ютера;
  • - блок живлення;
  • - материнська плата;
  • - процесор;
  • - оперативна пам'ять;
  • - контролер sata;
  • - два - три жорстких диска;
  • - мережева карта;
  • - Wi-Fi модуль.
Інструкція
1
Щоб зробити домашній сервер, вам знадобиться кілька деталей, пристроїв та приладів. Серед них: Корпус комп'ютера. Можна використовувати лише раннього року випуску, так як на корпусах до 2005 року вам буде потрібно зробити багато переробок, щоб встановити необхідні роз'єми і кріплення. Перевага віддавайте корпусам, в які можна помістити декілька жорстких дисків.
2
Блок живлення. Купуйте з корпусом, і тільки в крайньому випадку окремо. Вентилятор повинен бути малошумящий.
3
Материнська плата та процесор. Дуже уважно підійдіть до вибору виробника. Від того, який процесор ви виберете, залежатиме робота вашого сервера. Тут рекомендація одна - шукайте сучасну, з хорошими відгуками материнську плату. Якщо у вас старий корпус, не забудьте узгодити місце установки.
4
Оперативна пам'ять. Підбирається під показники процесора.
5
Два - три жорстких диска. Постарайтеся вибрати з пристойним обсягом пам'яті.
6
Мережева карта і Wi-Fi модуль. Зазвичай на сучасних материнських платах, встановлені вбудовані мережеві карти, але потрібно ще одна. Необхідно уточнювати при придбанні мережевої карти, чи підтримує вона, так званий, host - режім.Указанная комплектація не є єдино правильною і догматичною, і може дещо змінюватися в залежності від виконуваних завдань.
7
Щоб правильно зробити домашній сервер, порядок встановлення обладнання в корпус має бути наступний: - блок живлення; - материнська плата з процесором; - оперативна пам'ять; - контролер і жорсткий диск; - мережева карта.Порядок може незначно коригуватися по ходу збірки.
8
Швидше за все, вам буде потрібно деяка переробка корпусу під додаткову мережну карту, для чого напилком вибирається в одній зі стінок необхідний проріз. Для установки контролера буде потрібно зняти одну з планок з тильного боку корпуса.Ваш домашній сервер зібраний. Залишилося налаштувати комп'ютер, встановити необхідне програмне забезпечення і приступити до роботи.