Як зважити дитини.

У перший рік життя дитини такий показник як вага є важливим і регулярно вимірюваним. Занадто інтенсивне збільшення маси тіла, так само як і занадто повільне, може вказувати на якісь проблеми зі здоров'ям малюка. Існують приблизні норми ваги дітей, при яких невеликі відхилення в ту чи іншу сторону не повинні викликати занепокоєння у батьків і педіатрів.
Вам знадобиться
  • - ваги електронні;
  • - простирадло або пелюшка.
Інструкція
1
Даний спосіб зважування є найбільш точним. Процедуру проводять на спеціальних дитячих вагах: вони мають зручну форму-чашу, в яку можна покласти новонародженого або посадити вже дорослу дитину. Якщо зважування відбувається на прийомі у педіатра, дитині дозволять залишитися в підгузку і кофтині (сорочечці). Після отримання результату лікар зазвичай віднімає 100-200 г, що припадають на решту одягу.
2
У разі домашнього зважування малюка можна роздягнути повністю. Постеліть на поверхню ваг тонку простирадло і покладіть на неї голенького дитини. Так ви зможете дізнатися його точну вагу.
3
Якщо немає можливості зважити дитини на спеціальних дитячих вагах, то підійдуть і звичайні підлогові. Для отримання точного результату досить виміряти вагу дорослої людини, наприклад мами, запам'ятати це значення. Потім виміряти вагу цього ж людини, що тримає на руках попередньо роздягненого дитини. Отримана різниця і буде вагою малюка.
4
Для підкріплення результату і виключення похибок можна запропонувати зважитися, наприклад татові: спочатку одному, потім з дитиною. Вага дитини, отриманий при вимірюванні з мамою, повинен практично збігатися з отриманою різницею при зважуванні з татом. В іншому випадку можна вважати, що використовуються ваги мають високий коефіцієнт похибки, і маса дитини приблизна.
Зверніть увагу
Не залишайте дитину без нагляду на дитячих вагах, так як він може впасти з них.
Корисна порада
При будь-якому способі зважуванні результат не буде однозначно точним, оскільки маленька дитина навряд чи зможе в момент вимірювання зберігати спокій і не ворушити ручками і ніжками. Здорового і добре розвивається малюка досить зважувати раз на місяць, за медичними показаннями - раз в неделю.Уверенно стоїть на ногах дитини можна зважувати і одного на звичайних підлогових вагах.