Як читати книги на китайських телефонах. книги на китайський телефон формату txt.

У китайських телефонів є цілих два безперечних і вагомих переваги: низька ціна і хороший функціонал. Звичайно, їх часто підводить якість, але на цей аргумент є резонне відповідь. Чи так вже важливо якість апарату, якщо його міняють кожні півроку? Однак для любителів читати книги на китайських телефонах є ще один недолік. Здається, для цього телефони абсолютно не пристосовані. Закачавши в мобільник будь-який текстовий файл, замість звичного російського алфавіту ми бачимо незрозумілі закарлючки. Насправді проблема читання електронних книг на китайських телефонах вирішується дуже просто.
Інструкція
1
Зберігаємо книгу на жорсткий диск комп'ютера в будь-якому форматі, в якому її виклали в мережу. Rtf, txt, fb2, doc - нам підійде будь-який варіант.
2
Відкриваємо файл, вибираємо «Зберегти як ..." і пересохранять його в форматі * .txt. Найважливіше - при збереженні вибрати правильне кодування, яку китайський телефон зможе розпізнати. Одна з таких кодувань - UTF-8. При збереженні в іншому кодуванні телефон покаже нам звичні «кракозябри».
3
Якщо скачаними книга має формат FB2, то її можна перезберегти в звичайний текстовий файл за допомогою програм-читалок електронних книг для Windows. Крім того, можна скористатися маленькою безкоштовною програмою FB2Any, яка дозволяє перетворити FB2-книгу командою з контекстного меню провідника. Не забуваємо про кодування UTF-8.
4
Підключаємо китайський телефон до комп'ютера через шнур як знімний диск. Комп'ютер розпізнає його як флешку.
5
Копіюємо книгу в форматі .txt з жорсткого диска комп'ютера в папку "Ebook" телефону. Ця папка знаходиться в кореневому каталозі пам'яті телефону.
6
Відключаємо телефон від комп'ютера.
7
За допомогою мене апарату відкриваємо книгу через стандартний інтерфейс телефону. Для цього вибираємо команду меню «Файл», заходимо в папку "Ebook" і вказуємо текстовий файл, який будемо читати.
Велика популярність китайських телефонів, підкорюють своєю ціною, викликає масу питань щодо їх використання - інструкції російською мовою до них не додаються. Великі дисплеї розташовують до читання електронних книг, спосіб завантаження яких ясний не кожному. Між тим, зробити це не так вже й складно.
Інструкція
1
Китайські телефони «розуміють» текстові файли, записані в форматі TXT з використанням кодування UTF-8. Популярні формати електронних книг FB2 і ePUB на переважній більшості моделей не підтримуються.
2
Щоб записати книгу в «правильному» вигляді, відкрийте файл в текстовому редакторі «Блокнот» і виберіть в меню «Файл» команду «Зберегти як». Для пункту «Кодування» встановіть значення UTF-8. У назві файлу не слід використовувати кириличні символи - краще написати його латинськими літерами.
3
Тепер потрібно підключити телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і перенести готовий файл в папку на карті пам'яті. Щоб напевно бути впевненим в тому, що вбудована програма для читання текстових файлів зможе виявити завантажену книгу, помістіть файл в папку E-BOOK.
4
Вимкніть телефон від комп'ютера і запустіть програму для читання книг. Відкрийте меню «Параметри» і встановіть UTF-8 як кодування за замовчуванням. Виберіть закачаний файл з книгою і насолоджуйтеся читанням!