Як відкрити точку швидкого харчування. Як можна назвати міні кафе смачного і швидкого харчування.

У стрімкому ритмі сучасного життя далеко не завжди є час на приготування їжі. Ситно і смачно перекусити протягом дня - звичайна потреба тисяч людей. Але при цьому якісних точок швидкого харчування виявляється не так вже й багато. Навіть фаст-фуд сьогодні повинен пропонувати щодо здорову і якісну їжу.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розташування і площею вашої точки швидкого харчування. Навряд чи доцільно починати подібний бізнес в спальному районі з низькою прохідністю. Торгові, офісні центри, парки, студентські містечка або жваві райони - вибір місць для відкриття пункту харчування дуже великий.
2
Залежно від типу пропонованого меню виберіть свій формат, від якого буде залежати багато чого - від обладнання і приміщення до оформлення та кількості персоналу. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великим стартовим капіталом, невеликої точки (стійки, вітрини, палатки, «острівця») буде цілком достатньо. Такий формат має низку незаперечних переваг. По-перше, вартість оренди площі буде набагато нижча порівняно з ціною за оренду повноцінного приміщення. По-друге, вашу точку можна легко перенести в будь-яке інше місце в місті. І, нарешті, вона буде більш доступна для перехожих повз клієнтів.
3
Відкрийте власну компанію, наприклад, зареєструвавшись як індивідуального підприємця. Укладіть договір оренди торгової площі або приміщення. В максимально короткі терміни подбайте про всі адміністративні нюансах. Для відкриття точки швидкого харчування обов'язково отримання дозволу від санітарно-епідеміологічної служби. Вирішіть питання з водопостачанням, каналізацією, електроенергією, опаленням, охороною.
4
Придбайте необхідне обладнання, посуд, техніку для приготування страв та напоїв. Найміть торговий персонал, подбайте про їх професіоналізм та гігієну. Проведіть детальний інструктаж з правил користування обладнанням. Наприклад, по гігієнічним нормам сире м'ясо і свіжі овочі необхідно різати на різних столах. Простежте за виконанням подібних вимог.
5
Постарайтеся зробити меню, що відрізняється від аналогічних. Відведіть близько 60% асортименту для звичних страв. Багато клієнтів досить консервативні і в будь-якому закладі очікують знайти, наприклад, салат «Цезар» і латте.А в решту меню вводите нові страви, які поки не користуються великим попитом. Наприклад, піцу в стаканчиках з тіста або вегетаріанські сендвічі. Відстежуйте продажу за даними позиціях. Можливо, саме вони згодом стануть хітами вашого кафе.
6
Вибудуйте систему логістики вашого бізнесу. Визначтеся з постачальниками, доставкою продуктів, змінами персоналу, способом приготування страв і вивезенням відходів. Це допоможе вашій точці швидкого харчування функціонувати злагоджено і безперебійно.
7
Ви можете приділити мінімум коштів на рекламу і просування. Якщо ваше міні-кафе розташоване в прохідному місці, воно і так буде користуватися попитом. При цьому на якість продуктів і страв варто звернути найпильнішу увагу. Якщо звичний гамбургер буде приготовлений у вас з відмінних інгредієнтів і виявиться надзвичайно смачним, ви в найкоротші терміни обзаведетеся постійними клієнтами. Саме вони будуть розповідати про вас своїм знайомим, тим самим збільшуючи кількість покупців.
Зверніть увагу
Уважно слідкуйте за терміном зберігання продаваних страв і продуктів. Адже навіть одиничний випадок отруєння може поставити хрест на вашому бізнесі.
Корисна порада
Відстежуйте загальні тенденції фастфуду. Наприклад, гамбургери і картопля-фрі сьогодні можуть виявитися менш актуальними, ніж суші або млинчики.
Заклади общепита є одними з найвигідніших вкладень коштів. Тому їх з кожним днем стає все більше і більше. А що необхідно для того, щоб відкрити свій ресторан або кафе? І що головне в цій справі?
Інструкція
1
Перед тим як почати пошуки площ для закладу та починати оформлення бізнесу, необхідно спочатку попрацювати над бізнес-планом свого проекту. Саме він допоможе вам правильно розрахувати необхідні кошти, а також свої сили.
2
Далі постарайтеся обдумати концепцію майбутнього закладу - чи буде це ресторан, кафе, їдальня, бар або кав'ярня. Початківцям підприємцям краще відкрити кафе, кав'ярню або бар, оскільки ці заклади вимагають менше капіталовкладень.
3
Дуже важливе значення для рентабельності закладу має місце його розташування. Ідеальним варіантом можна вважати, якщо ваше кафе буде розташовано в людному місці. Так, можна вибрати місце поблизу з діловими центрами, скупченнями офісних будівель або близько навчальних закладів. В кафе і бари зазвичай ходять постійні відвідувачі і саме ті, хто живе неподалік.
4
Варто подумати і над дизайном закладу. Він повинен бути оригінальним і цікавим, відповідним своїй назві. Необхідно приділити увагу кожній дрібниці, аж до оформлення папки з меню. Персонал краще одягнути в спеціально розроблену єдину форму або ж передбачити в їх одязі будь-яку символіку закладу.
5
Персонал грає одну з найважливіших ролей в сфері общепита . Тому при його підборі необхідно звертати увагу не тільки на професійні навички, а й на їх ставлення до роботи і клієнтам. Так, від професіоналізму кухаря залежить репутація вашого кафе. Офіціантам, крім того, що вони завжди повинні виглядати відмінно, необхідно вміти швидко і спокійно вирішувати спірні ситуації. Бармен зобов'язаний знати найменування всіх напоїв, які він пропонує, а також добре орієнтуватися у винних і пивних сортах.
6
Природно, ніщо не зможе вам гарантувати прибутковість бізнесу без вашого особистого контролю. Ви повинні постійно самі відслідковувати весь процес роботи вашого закладу. Тільки таким чином можна домогтися прибутковості і популярності.