Як визначити зростаючу місяць.

Як припливи і відливи залежать від місячного циклу, так і людське тіло налаштоване на сигнали цього небесного тіла. Все більше людей відчувають вплив фаз місяця на свій стан. Як скорегувати своє життя згідно з місячним календарем?
Інструкція
1
Початком місячного місяця прийнято вважати Молодик. Період молодика займає 1-2 дні, при цьому місяця на небосхилі практично не видно: настільки вона «зменшилася» після попереднього циклу. Наступна доба після молодика вважаються початком нового місячного місяця, тобто з цього часу місяць починає «рости». Час зростаючої місяця вважається кращим для звершення подвигів. Якщо ви хочете почати нове життя: кинути палити, почати робити зарядку, поміняти місце роботи - зростаючий місяць допоможе вам у всіх починаннях!
2
Визначити фази місяця можна за зовнішнім виглядом нічного світила. Якщо місяця не видно, то це молодик, початок місячного місяця. «Рости» місяць починає з правого боку, з кожною вночі наближаючись до лівого, збільшуючи півмісяць до яскравого світного діска.Когда місяць «виросла» до максимальних розмірів, починається повний місяць. Ви бачите на небі світиться диск. Убуває місяць в тому ж напрямку, що й «росла». Її правий край тьмяніє і стає менш помітним, а півмісяць зігнутий зліва. Поступово він стає все тонше і тонше, і знову зникає до молодика.
3
Згадайте спосіб визначення місячного циклу, якому нас вчили з дитинства. Подумки приставте вертикальну паличку до півмісяця. Якщо ви побачите букву Р, то місяць зростаючий, якщо букву У - місяць спадна.
4
В місячному циклі є 4 ночі, в які місяць зупиняє своє «рух». Ці перерви прийнято називати I, II, III і IV чверті відповідно. Дві з них припадають на період зростаючої місяця, дві наступають під час спадною місяця.
5
Самостійно стежити за місячним календарем складно: як правило, він не збігається з традиційним, а луну іноді не видно з-за хмар і хмар. Купіть місячний календар в будь-якому кіоску з пресою або зробіть відповідний запит в пошукових сторінках інтернету. Там буде «графік» місячного і традиційного календаря та основні рекомендації щодо дій у кожний з місячних днів.
Корисна порада
Люди, що живуть за місячним календарем, дотримуються посту кожен раз під час молодика і повного місяця. Щоб очистити свій організм, постарайтеся не приймати їжу протягом доби, але пийте більше води і трав'яних чаїв. Голод можна заглушити соком без цукру, молоком і овочевим бульйоном.