Як навчитися beatbox.

Битбокс (beatbox) - техніка, яка дозволяє імітувати величезна кількість всіляких звуків за допомогою власного голосу. Частенько людина замінює собою відразу кілька музичних інструментів, не користуючись при цьому ніякими пристосуваннями. Битбокс досить часто застосовується в хіп-хопі. Якщо вам подобається цей музичний жанр або ж ви просто людина, яка прагне до всього незвичайного, то вам буде дуже цікаво ознайомитися з азами своєрідного мистецтва.
Інструкція
1
Губний осцілляторЕтот музичний звук нагадує "ляпанець". Щоб його витягти, необхідно видихати повітря через стислі і напружені губи. Подібним чином можна створювати ритм у своїх музичних творах.
2
кік він же бочка. Звук буде таким же, як звук «Б» лише потужним і гучним. Він уособлює собою імітацію бочки-барабана. Щоб отримати такий звук, необхідно притиснути верхню губу до випнутими нижньої.
3
Тарілки Існує два види: - Закриті - притискаємо до передніх зубів мову і вимовляємо різке «Ц» - Відкриті - теж саме тільки більш протяжне і шипляче.
4
Малий барабанІмітіруем, видихаючи звук «ПФ» крізь губи.
5
ТехнокікПо звучанню нагадує горловий «унц-унц». Імітуємо за допомогою носа, а точніше ковтання повітря через рот і видиху через ніс.
6
ЩелчокСоздаем, роблячи клацання ротом, при цьому, не даючи мови торкнутися нижньої порожнини рота. За звучанням нагадує звук «клу».
7
Дональд ДакСтараемся немов розмістити звук «К» на кінчику язика. При старанних тренуваннях можна буде додати верхню тональність.
8
Басім носомПроізносім звук «кхм», але губи повинні бути закриті, а в голосі присутнім вібрації. Можливі болі в горлі, щоб усунути просто випийте водички.
Зверніть увагу
Головне в Битбокс - це, звичайно ж практика. Регулярні і довгі тренування допоможуть вам впоратися зі своїми вокальними здібностями, підпорядкувати їх собі, і, врешті-решт, домогтися очікуваного результату.