Як розплавити мило. Як плавити мило в мікрохвильовці.

Розплавити мило без нагрівання, звичайно ж, не вийде. Але, маючи під рукою газову або мікрохвильову плиту, зробити це зовсім не складно. Розплавляти мило великим шматком дуже довго, тому його спочатку необхідно подрібнити.
Вам знадобиться
  • -мило;
  • -ніж;
  • -Терки;
  • -2 каструлі;
  • -вода;
  • -ложка і вилка;
  • -скляні посуд або посуд для мікрохвильовки.
Інструкція
1
Візьміть велику кількість обмилки, можна різного кольору і розміру. Гострим ножем покришите їх на дрібні шматочки. Чим менше будуть шматочки, тим простіше буде розплавити мило. Якщо ви вирішили розплавити великий шматок мила, вчинити потрібно по-іншому.
2
Візьміть гостру тертку з великими осередками. Натріть весь шматок мила. Зробити це не складно. Якщо в процесі терка затупілась, заточите її і продовжуйте процес.
3
Візьміть дві каструлі. Одна повинна поміщатися в іншу. Зазор між каструлями повинен бути 2-4 сантиметри. Налийте води в ту каструлю, яка більше. Поставте меншу каструлю в неї. Вода не повинна доходити до краю на 2 сантиметри.
4
Засипте мило в меншу каструлю і всю конструкцію поставте на маленький вогонь. Поруч поставте велику ємність з водою або будь-яким відваром. Безперервно помішуйте було на водяній бані. Через 3-5 хвилин додайте в нього трохи води.
5
Мило збереться у великі грудки. Не звертайте на це уваги. Продовжуйте його помішувати. Коли мило трохи розчиниться, додайте ще води. Так поступайте щоразу, як тільки рідина почне гуснути.
6
Для того щоб розплавити один шматок мила, вам буде потрібно близько півгодини. Весь цей час отриману масу потрібно помішувати. Не відволікайтеся ні на хвилинку. Для прискорення процесу можна використовувати вилки або твердий віночок. Розділяйте ними щільні грудочки мила в самому кінці варіння. На початку процесу це робити марно.
7
Візьміть натерте або нарізане мило. Покладіть його в скляний посуд. Або спеціальний посуд для мікрохвильовки. В мило можна додати трохи води або відвару трав. Поставте отриману суміш в мікрохвильовку на одну хвилину. Перемішайте масу.
8
Якщо необхідно, поставте її ще на деякий час в мікрохвильову піч. Після першого разу періоди нагрівання робіть невеликими. Наприклад, 15-30 секунд. Інакше ви можете перегріти мило, тоді воно зіпсується.
Зверніть увагу
На стінках ємності і предметі, яким ви розмішуєте мило, утворюється товста кірка. Чи не знімайте її, якщо мило вже майже розплавилося. Через кілька секунд вона знову з'явиться. А зняту кірку потрібно буде ще довго розплавляти.
Корисна порада
При розмішуванні мила захистите руку рукавицею або рукавичкою.