Як влаштуватися торговим представником. мотивація працювати торговим представникам.

Торговий представник - професія грошова. Попрацювавши рік-другий, можна стати супервайзером, начальником відділу або регіональним представником . Деякі компанії вимагають, щоб у нового співробітника вже був досвід роботи, але це перешкоду можна обійти.
Інструкція
1
Вивчіть техніку телефонних переговорів. Щоб влаштуватися на роботу, треба довести потенційному роботодавцю, що незважаючи на відсутність досвіду, ви володієте сильною теоретичною підготовкою. Хоча торговий представник працює «в полях», телефон - вірний помічник. Треба вміти домовлятися про зустрічі, вирішувати дрібні питання. Щоб не мимрити по телефону, вивчіть книги по техніці телефонних переговорів. Крок можна вважати пройденим, якщо ви здатні переказати, в якому порядку і за якими принципами будується телефонна робота.
2
Освойте алгоритм прямих продажів. Торговому представнику ставляться завдання на місяць у вигляді планів продажів. Треба вміти «поставити на полицю» магазину клієнта новий товар. Хоча в компанії всьому навчать, добре, якщо на співбесіді ви переконаєте майбутнє начальство в тому, що розбираєтеся в технологіях прямих продажів. Прочитайте книги різних авторів. Підходи до продажів різноманітні, поступово знайдете відповідний стиль роботи.
3
Навчіться читати бухгалтерські документи. У процесі роботи доведеться мати справу з актами звірок, товарними накладними, рахунок-фактурами. Постарайтеся заздалегідь з'ясувати, як виглядають ці документи. На співбесіді повідомте, що знайомі з основами документообігу.
4
Дізнатися, що таке боротьба з запереченнями. Таке поняття використовується в продажах. Деякі фахівці з продажу вважають, що боротьбу з боку клієнта викликати неприпустимо. Інші ж із задоволенням готуються до такої боротьби. У процесі продажів ви можете дотримуватися будь-якої техніки. Але знати про типи заперечень зобов'язані. Не забудьте згадати про це на співбесіді.
5
Навчіться мотивувати себе. Робота торгового представника пов'язана з вирішенням конфліктних ситуацій. Можливі стреси. Треба вміти не опускати руки, мотивувати себе на подальшу роботу. Вивчіть по книгах питання мотивації торгового персоналу. Зробіть конспект і візьміть на замітку прийоми, які можете використовувати стосовно своєї діяльності. Не соромтеся заявити про таку психологічній підготовці на співбесіді.
Корисна порада
У вас не буде проблем з пошуком вакансій, тому що торгові представники часто змінюються в компаніях. Поки немає досвіду, влаштовуйтеся в будь-яку фірму. Попрацювавши півроку-рік, зможете заявити про себе в компанії, про яку мрієте.
Волонтери - це люди, що здійснюють благодійну діяльність. Вони трудяться на безоплатній основі, причому спектр їх діяльності надзвичайно широкий. Олімпіади, міжнародні благодійні організації та фонди, будинки престарілих, хоспіси та притулки, розважальні заходи і програми благоустрою міста - робочі руки потрібні скрізь. Ви теж бажаєте приєднатися до волонтерського руху?
Інструкція
1
Оберіть сферу діяльності. Ви можете приєднатися до волонтерської організації свого міста, знайти загальноросійську або навіть міжнародну програму. Працюйте в сфері, яка вам небайдужа. Допомога людям похилого віку, дітям, інвалідам, турбота про безпритульних тварин, реставраторські роботи, озеленення вулиць, захист екології, допомога медичним працівникам, пропаганда здорового способу життя - підходящі варіанти може знайти будь-який бажаючий.
2
Вас цікавить турбота про майбутнє планети? Зверніться до програм організації «Грінпіс». Дізнатися подробиці можна на сайті http://www.greenpeace.org. Жителі Москви і Санкт-Петербурга можуть приєднатися до робочих груп, інші громадяни беруть участь у роботі інтерактивно. Для реєстрації необхідно направити заявку і після її схвалення ви можете вважати себе членом команди. Волонтери організовують акції з прибирання сміття, проводять екологічні семінари та тренінги, гасять лісові пожежі і збирають підписи під зверненнями до представників влади.
3
Ви небайдужі до долі дітей, старих, інвалідів та соціально неповноцінних громадян? Дізнатися, хто саме потребує вашої допомоги, можна у відділі соціальної роботи мерії вашого міста. Зверніться туди особисто або по телефону, вам запропонують адреси місцевих добровольчих організацій. Щоб приєднатися до волонтерів, досить пройти усну співбесіду, після чого вам запропонують участь в одній з програм. Ви можете обмежитися одним короткостроковим проектом або співпрацювати з добровільними організаціями на постійній основі.
4
Тим, хто хоче піклуватися про тварин, має сенс переглянути міські сайти і форуми - ви напевно знайдете згадка про притулки для кішок і собак, які потребують допомоги. Волонтери доглядають за тваринами, працюють на виставках, збирають кошти для розплідників, влаштовують мешканців притулків в добрі руки. Для співпраці потрібно бажання і любов до тварин. Зверніться до власників притулку - швидше за все, з вами з задоволенням будуть співпрацювати.
5
Хочете не тільки працювати, а й відпочивати? Знайдіть міжнародну волонтерську програму. Ви можете реставрувати французькі замки, розчищати доріжки в горах Італії або сприяти міграції мексиканських черепах - передбачені програми на будь-який смак. Вони розраховані на два тижні або місяць. Від волонтера потрібне знання іноземної мови (зазвичай англійської), уміння жити в спартанських умовах, хороше здоров'я і працездатність. Організатори забезпечать вас житлом, харчуванням та розвагами в дружній компанії колег.
6
Чудовий привід приєднатися до волонтерського руху - стати членом команди по обслуговуванню Олімпійських ігор в Сочі. Набір добровольців починається за два роки до події. Щоб дізнатися, чи підійде вам ця діяльність, зайдіть на сайтhttp://vol.sochi2014.com - там можна дізнатися подробиці програми та вимоги до кандидатів. Майбутні волонтери можуть проживати в будь-якому регіоні Росії. Для участі в програмі необхідно подати заявку до оргкомітету, пройти співбесіду і тест на знання англійської мови.