Як лікувати обструктивного бронхіту у дітей.

Обструктивний бронхіт - досить поширене захворювання у дітей . Обструкція позначає спазм, при якому мокрота не може вийти і скупчується в бронхах. Як же розпізнати обструкцію, швидко вилікувати такий бронхіт і не допустити ускладнень і поширення інфекції в організмі?
Інструкція
1
Головною ознакою обструктивного бронхіту є, насамперед, кашель. Спочатку сухий, а далі він може переходити в продуктивний з рясним кількістю мокротиння. Часто дитина не може нормально откашлять мокротиння, кашель викликає напади.
2
При гострому стані бронхіту, що виникла на тлі ускладнень ГРЗ чи грипу, без прийому антибактеріальних засобів не обійтися. Причому, бажано взяти посів мокротиння для визначення чутливості до антибіотиків, і вже потім призначати той чи інший препарат.
3
Так як у дитини «блукають» хрипи, необхідно йому допомогти розріджуючи мокротиння, щоб легше вивести її з бронхів. Для цього застосовуються різні відкашлює препарати. Відмінно справляються з цим завданням інгаляції за допомогою спеціальних інгаляторів-небулайзеров, які доставляють ліки прямо в бронхи (не плутайте з інгаляціями содою, картоплею тощо «над каструлькою» або чайником). Можна робити інгаляції з «Амбробене» - 1 мл і фізіологічним розчином - 1 мл, або «Вінтоліном» 1 мл і фізіологічним розчином - 1 мл.
4
Важливо також не забувати про носоглотці. Необхідно капати в ніс дитини фізрозчин або самостійно приготований сольовий розчин (1 чайна ложка солі на склянку кип'яченої води) для зволоження дихальних шляхів і вимивання інфекції.
5
Якщо у малюка підвищена температура, слід дотримуватися постільного режиму. Показано рясне пиття: чай, морс ... Якщо температура «перевалила» за 38 градусів, скористайтеся жарознижувальними засобами, їх вибір на сьогодні досить великий (Нурофен, Панадол, дитячий парацетамол та ін.).
6
Можна робити такий компрес: 1 ампула глюканату кальцію, 1 ампула но-шпи, 1 ампула димедролу, 1 ампула еуфіліну, 1 ложка димексиду, 3 ложки води. Змішати, намочити марлю і теплим компресом обмотати груди дитини, уникаючи області серця. Зверху обмотати папером для компресів і теплим шарфом. Тримати компрес 1-2 години. Робити 3-5 днів.
7
Для виведення залишків слизу можна застосовувати лікувальний масаж, постукування по спинці дитини.
8
Якщо з'явилися свист під час дихання, задишка - терміново зверніться до лікаря!