Як закачати мелодію.

У наше століття треба вміти поводитися з різними гаджетами і вміти з'єднувати їх один з одним для передачі інформації та використання технічних функцій по максимуму. Наприклад, закачувати мелодії можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Стільниковий телефон або MP3-плеєр
  • Шнурок з USB-переходником
Інструкція
1
Для початку розглянемо закачування мелодії в MP3-плеєр. Для цього нам знадобиться сам MP3-плеєр, комп'ютер і шнурок, який з'єднує їх. Якщо ви вже зробили підбірку музичних композицій і закачали потрібну вам музику в папку комп'ютера, то переходите до наступного кроку. Якщо ж ні, то скомпонуйте вподобані вам музичні композиції в одну папку, так буде набагато зручніше закачувати мелодії в MP3-плеєр.
2
Потім з'єднуємо MP3-плеєр з комп'ютером. Вставляємо шнурок в роз'єми наших пристроїв. USB-роз'єм вставляємо в порт комп'ютера, а з іншого боку роз'єм міні-USB вставляємо в MP3-плеєр.
3
Після цього MP3-плеєр розпізнається в комп'ютері як флеш-накопичувач. Потім ми копіюємо папку з мелодіями з комп'ютера безпосередньо в папку MP3-плеєра.
4
Після закінчення копіювання правильно від'єднуємо шнурок (виконуємо ті ж дії, як і при витяганні флешки, тобто відключаємо дисковий накопичувач і тільки потім виймаємо роз'єм з комп'ютера), і все. Насолоджуємося закачаними мелодіями в плеєрі.
Зверніть увагу
Перед закачуванням мелодій в плеєр перевірте, скільки вільного місця залишилося для мелодій.
Корисна порада
При закачуванні мелодій копіюйте папку з комп'ютера, а не рухайте. У разі непередбаченого збою ви зможете повторити процедуру закачування мелодії.