Як вибрати звукову карту.

Комп'ютер - шматок металу, який стоїть під столом і дзижчить. Якщо ви хочете, щоб він заспівав, заграв на гітарі, почав видавати звуки пострілів, рев моторів і гул оплесків переповненого футбольного стадіону, необхідно вибрати і купити звукову карту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер та інтернет
Інструкція
1
Визначтеся, для чого вам потрібна звукова карта. Якщо ви хочете, щоб комп'ютер просто видавав якісь звуки, схожі на музику, постріли і шум трибун, то достатньо буде і вбудованого в материнську плату звукового адаптера. Ці пристрої можуть відтворювати досить якісний звук.Еслі же у вас вдома порошиться якісна аудіосистема з п'ятьма колонками і сабвуфером і ви хочете почути об'ємний звук, то тут вже потрібно вибирати напівпрофесійне обладнання. Ціни на них варіюються від двох і до десяти тисяч рублів. Але є й професійні звукові карти. Вони стоять вже дорожче і призначені, в основному, для музикантів, продюсерів, звуковиків, монтажерів та інших професіоналів, а також закоренілих естетів, для яких якість звуку - це все. Вартість такої продукції може доходити і до 50 тисяч рублів.
2
Далі визначитеся, чи хочете ви вбудовану звукову карту або зовнішню. Тут вибір залежить від того, як ви збираєтеся використовувати свій комп'ютер: слухати музику, дивитися фільми і грати, сидячи безпосередньо за столом, або використовувати його, як джерело звуку, а до відеокарти підключити телевізор, і дивитися іздалека.Во другому випадку вам, швидше , підійде зовнішня звукова карта. Вони поставляються разом з пультом дистанційного управління, за допомогою якого ви зможете керувати рівнем звуку і ще кількома акустичними характеристиками.
3
Якщо ви хочете не тільки слухати, але і записувати музику або інші звуки, то вам знадобиться карта з додатковими можливостями. Більшість сучасних карт, навіть дешевих, мають отвір входу для мікрофона. Якщо ж просто мікрофона вам замало, то не складе проблем підібрати звукову карту з вхідними отворами для "тюльпана". Такі можливості надають не тільки професійні звукові карти, але і напівпрофесійні.
Зверніть увагу
Не купуйте звукову карту, яка здатна видавати якість звуку, якому не відповідає ваша акустична система або навушники. Ви просто так витратите гроші і не відчуєте різницю в якості звуку.
Корисна порада
Якщо ви зупинили вибір на простенькій звуковий карті рублів за 500, краще не витрачати грошей. Вбудований в материнську плату звукової адаптер забезпечить вам те ж саме якість звуку без додаткових витрат.