Як скласти резюме лікаря. Як написати резюме шаблон.

Грамотно складене резюме - одне з головних складових успішного влаштування на роботу. Воно дуже важливо у лікарських спеціальностях. Клініки, особливо платні, ніколи не візьмуть на роботу не професійного співробітника.
Інструкція
1
При складанні резюме найкраще використовувати стандартний шаблон. У самому верху аркуша А4, праворуч або ліворуч, напишіть жирним шрифтом прізвище, ім'я та по батькові. В протилежному кутку - контактний телефон, електронну пошту та домашню адресу.
2
Відступивши дві-три рядки напишіть, заголовок "Мета" жирним шрифтом. В цьому пункті потрібно вказати бажану посаду.
3
Далі йде графа "Досвід роботи". Розділіть сторінку на дві частини. Зліва пишіть дати роботи (вказуйте тільки місяць і рік зарахування та звільнення). Праворуч - юридична назва установи, посада і виконувані обов'язки. Запис місць роботи починається з останнього і закінчується першим.
4
Наступний пункт - "Освіта". Вкажіть в ньому все коледжі, інститути, академії. Записуйте як закінчені, так і не закінчені, починаючи з останнього. Внесіть дату вступу і закінчення навчання, назва факультету та присвоєну спеціальність. Не забудьте описати в цьому пункті додаткову освіту - курси підвищення кваліфікації, тренінги та семінари.
5
Далі йде рядок "Знання та навички". Тут описуються вміння, отримані в результаті роботи лікарем. Для кожної спеціальності вони свої. Хірургу, наприклад, в цьому пункті не зайвим буде описати проведення складних операцій за допомогою новітнього обладнання. Терапевта - виявлення захворювань по не самою явною симптоматиці і т.д.
6
Пункт "Особисті якості". Це може бути: зібраність, чуйність, уміння вчасно сконцентруватися і т.д.
7
В графі "Сертифікати" вкажіть отримані ліцензії та дозволи на лікарську діяльність. Вписувати потрібно назву і номер документа. Це дозволить роботодавцю упевнитися в достовірності цінних паперів.
8
У рядку "Інше" вказується додаткова інформація. Всі навички та вміння, що не відносяться безпосередньо до спеціальності, запишіть в цьому пункті. Наприклад, права на водіння транспортного засобу, знання іноземних мов і т.д. Тут же, при необхідності, даються відомості про сімейний стан, хобі, інтереси, шкідливих звичках.