Як захистити диск паролем.

Захист особистих даних завжди була дуже важливим компонентом IТ-технологій. Адже навряд чи кому з користувачів хочеться, щоб його особиста інформація була доступна малознайомим людям. Це відноситься не тільки до важливої, наприклад, пов'язаної з роботою інформації, але також до особистих файлів - фотографій або відео. Якщо ви хочете захистити особисту інформацію, яку зберігаєте на дисках , це можна зробити шляхом установки пароля, без якого доступ до інформації отримати буде неможливо.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма CryptCD, диск, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для установки пароля на диски потрібно додаткове програмне забезпечення. Скачайте з інтернету програму CryptCD і встановіть її на комп'ютер. При необхідності, перезавантажте ПК.
2
Після перезавантаження комп'ютера запустіть програму і уважно вивчіть її інтерфейс. Всі основні дії доступні у верхній частині вікна програми, на панелі інструментів. Вставте чистий диск, на який проводитиметься запис файлів.
3
Після того як диск буде встановлений в оптичний привід комп'ютера, дочекайтеся поки він не розкрутиться. Якщо спрацює автозапуск диска, закрийте його. У нижньому лівому куті програми знайдіть напис «Створити CD/DVD» і натисніть по ній правою кнопкою мишки. З'явиться рядок, де буде потрібно задати пароль. Введіть бажаний пароль. Він повинен складатися мінімум з восьми символів. Рекомендується використовувати пароль з букв і цифр одночасно як більш надійний.
4
У наступному вікні необхідно створити образ диска. Керуючись підказками майстра роботи програми, виберіть необхідні файли і створіть образ диска. Після цього пройдіть далі. Якщо потрібно, в наступних вікнах введіть потрібні налаштування, наприклад, можна задати ім'я диска або параметри автозапуску.
5
Коли всі параметри будуть налаштовані, виберіть «Запис диска». Обов'язково дочекайтеся завершення процесу запису. Час запису залежить від типу, швидкості диска і від ємності інформації.
6
Тепер витягніть диск з оптичного приводу комп'ютера, після чого вставте його назад. Коли диск розкрутиться і спрацює автозапуск, буде відкрито вікно з проханням ввести пароль. Якщо навіть проігнорувати автозапуск і спробувати відкрити диск простим способом і отримати доступ до інформації, то все одно буде з'являтися діалогове вікно, в якому потрібно ввести пароль.