Як виправити деформацію грудної клітки. Як прибрати деформовану грудну клітку.

Деформація грудної клітини буває вродженою чи набутою. У свою чергу, набуті деформації грудної клітини можуть з'явитися після перенесених захворювань, таких як: рахіт, туберкульоз, захворювання легень, травми грудної клітини. Вроджені деформації грудної клітки поділяються на: воронкоподібну, плоску і кілевідную. Найчастіше зустрічається воронкообразная деформація, яка характеризується вдавлением кістки грудини прямо всередину, у напрямку хребта.
Інструкція
1
Консервативне лікування лійкоподібної деформації грудей можливо тільки на першому ступені деформації. У цей період можна спробувати затримати розвиток хвороби за допомогою спеціальної гімнастики і занять певними видами спорту (волейбол, баскетбол, плавання, веслування). На другій і третій стадії деформації призначається оперативне лікування. Операція проводиться пацієнтам у віці від 3 до 14 років. Дитину перед операцією потрібно ретельно обстежити, щоб не пропустити будь-яких інших захворювань, які могли стати причиною деформації.
2
Килевидная деформація грудної клітки або «курячі груди» являє собою збільшення розміру грудної клітки. У цьому випадку грудина значно виступає вперед, а ребра під гострим кутом приєднуються до неї. Лікування такої деформації грудної клітки проходить наступним чином: призначають фізіотерапію, плавання і лікувальну фізкультуру. Якщо стан пацієнта все одно погіршується або з'являються зміни в серцево-судинній системі, то може знадобитися пластична операція (торакопластіка).
3
Ніякі фізичні вправи не зможуть виправити деформацію грудної клітки, можна лише сповільнити її або навіть зупинити. Крім цього, все це можливо лише на першій стадії захворювання. Заняття бодібілдінгом, крім самого уповільнення процесу деформації, також дозволяють її приховати за рахунок м'язової маси. Особливу увагу при виправленні деформації надається вправам на груди: віджимання на брусах, жиму лежачи, полувери, розводці гантелей лежачи і таким вправою, які впливають на її розширення побічно: підтягування, тязі нижнього і верхнього блоку. Чим сильніше будуть м'язи грудей, тим краще. Саме тому, найбільш ефективними вправами є: жим лежачи на нахилених дошках і на горизонтальній поверхні.
Зверніть увагу
Кіліевідная деформація грудей. Килевидная грудна клітка лише виражених ступенів може якось вплинути на здоров'я, незначно виражена килевидная грудна клітка не несе в собі загрози здоров'ю і зазвичай не потребує корекції. Фізичні вправи врядли вплинуть на зміну кілевіднимі типу грудної клітки.
Корисна порада
Килевидная груди (куряча груди, pectus carinatum) - вроджена деформація грудної клітки, обумовлена випинанням допереду грудини і сочленяющихся з нею ребер. Килевидная деформація грудної клітки - захворювання, що виявляється при народженні дитини. Серед причин порушення внутрішньоутробного розвитку плода можуть бути різні фактори, що негативно впливають на організм матері під час вагітності.