Як робити ватно-марлеву пов'язку.

Пізня осінь і холодна зима - це час загострення вірусних захворювань. Близько вас обов'язково будуть присутні хворіють люди: на роботі, у громадському транспорті, на вулиці. Природне ваше бажання - захиститися від інфекції. Найпростіший засіб - це носити маску в місцях скупчення хворих людей. Варто пам'ятати, що дія «аптечної» маски розраховано на 4 години, потім її потрібно замінити. Але якщо придбати маску в аптеці не вийшло, ви легко можете виготовити її будинку.
Вам знадобиться
  • - марля або бинт;
  • - вата;
  • - голка з ниткою.
Інструкція
1
Знадобиться марля такого розміру, щоб, згорнувши її в 3 рази в один бік, вона прикрила би органи дихання людини, для якого вона власне і робиться. Оптимальним буде розмір марлі по ширині та довжині 60 сантиметрів - вийде форма квадрата.
2
Візьміть невеликий клубок вати, рівномірно розподіліть його так, щоб його розміри теж перекрили органи дихання (приблизно 15 на 15 сантиметрів). Не потрібно класти занадто багато вати, вона не повинна заважати вільному диханню. Вату викладайте в центрі марлі, потім згортайте її в 3 рази. Пов'язку необхідно трохи придавити на рівній поверхні, щоб вона ущільнилась. Робимо необхідні прорізи під зав'язки. Все, ватно-марлеву пов'язку тепер можна використовувати! Кожні 2-4 години її обов'язково потрібно міняти.
3
Також пов'язку можна виготовити будинку з бинта. Візьміть бинт шириною 14 см - дуже поширений розмір (7м х 14см) і відміряйте 60 сантиметрів. Покладіть на початку бинта невеликий клубок вати, і розподіліть таким чином, щоб він займав площу 14? 14 см. Потім поверніть бинт так, щоб вийшло 4 шари. Зав'язки робіть наступним чином: відріжте 60 см бинта і розріжте на дві половини вздовж. Потім поверніть смужки бинта «трубочкою» і Протягніть зав'язки у верхній і нижній частині майже закінченою ватно-марлевої пов'язки.
4
Останній етап - зшийте всі деталі, щоб вийшла вже закінчена ватно-марлева пов'язка. Така пов'язка більш акуратна на вигляд, ніж попередня, просто не завжди є час і можливість зшити всі необхідні частини.