Як оформити альбом новонародженого. Оформлення альбому новонародженого.

У перший рік життя з дитиною відбувається багато змін, він кардинально міняється зовні, набуває все нові навички та вміння. Ви радієте кожній миті, першої усмішці, першому звуку, першому перевороту. Вам здається, що ви ніколи не забудете цю мить, але нові досягнення малюка повільно перуть з пам'яті те, що здавалося незабутнім.
Інструкція
1
Зберегти в пам'яті кожен момент допомагають фотографії. Багато зберігають їх в комп'ютері, але краще приділити час створенню альбому для малюка.
2
Звичайно, можна взяти звичайний альбом з кишеньками і вкласти туди фото, можна купити альбом з готовими стандартними картинками і місцем для підписів, але ж у вас особлива дитина, і альбом йому потрібен оригінальний.
3
Зараз є величезний вибір альбомів з чистими картонними листами, або з магнітною плівкою, можна купити окремо листи та кільця - такі варіанти ідеальні для творчого, ексклюзивного альбому.
4
На першій сторінці напишіть ім'я малюка, місце, дату і час народження, його ріст і вага. Наступний розворот присвятіть періоду до народження, тут можна описати свої думки і хвилювання перед пологами, помістити фото в період вагітності, картки з УЗД.
5
На наступному розвороті можете обвести долоньку малюка, прикріпити фото з пологового будинку, першу зустріч батька з дитиною, бирку, яку в пологовому будинку кріплять на ручки і ніжки дітей. Ви можете описати на цій сторінці, як ви вибирали ім'я своєму карапузові.
6
В альбомі розповідайте про подарунки, приурочених до радісної події, про реакцію бабусь і дідусів при зустрічі з малюком.
7
Розміщуйте фотографії моментів, які відбуваються вперше: посмішка, перший переворот, перший зуб, прийом їжі, перші кроки - всі ці незграбні спроби вчинити щось нове радують, викликають посмішку батьків. Так збережіть ці приємні миті! Не забувайте підписувати, коли це сталося, ваші почуття і емоції малюка при перших досягненнях.
8
Альбом рекомендується вести в хронологічному порядку і єдиному стилі. Якщо ви почали писати від руки, або друкувати на комп'ютері, або вирізати написи з газет і журналів, то переважно на протязі всього альбому продовжувати обраний стиль.
Зверніть увагу
Перший альбом вашого новонародженого крихти може стати справжнім шедевром, варто тільки докласти трохи зусиль і фантазії. Час з малюком пролітає так стрімко! Ось вчорашній крихітка, який не міг навіть тримати голівку, вже робить перші кроки.
Корисна порада
Зберегти в пам'яті чудовий перший рік життя маленького чоловічка допоможе цей альбом. У нього можна вклеювати перші фотографії маляти, записувати ріст і вага, є місце для всіх бажаючих залишити привітання та теплі побажання батькам і новонародженому.