Як почати вивчати англійську мову.

Той, хто володіє англійським мовою людина володіє високим конкурентним перевагою на ринку праці, відчуває менше проблем при відвідуванні багатьох країн світу, дивиться в оригіналі фільми, читає книги і т.д. Зараз англійську мову починають викладати практично з дитячого саду. Отже, з чого ж почати вивчення цієї іноземної мови?
Вам знадобиться
  • книги, інтернет, аудіо-курси
Інструкція
1
Якщо ви хочете вивчити основи і мати можливість розуміти елементарні слова, пропозиції, то для початку можете спробувати зробити це самостійно. У книжкових магазинах повно різної літератури, що дозволяє індивідуально займатися вивченням англійської мови.
2
Якщо у вас виникають труднощі в розумінні тих чи інших правил, немає впевненості в правильному вимові звуків, то має сенс записатися на спеціалізовані курси для новачків («англійська з нуля»). Це можуть бути як індивідуальні заняття, так і в групі по кілька людей.
3
Однак не завжди є можливість відвідин курсів англійської. У зв'язку з цим на допомогу прийде всесвітня мережа. В інтернеті можна знайти величезну кількість порталів з дистанційного вивчення англійської мови. Для того щоб приступити до освоєння мови, необхідно зареєструватися, пройти тест для визначення рівня володіння і приступити до виконання уроків, завдань і т.д.
4
Якщо жоден з вищеперелічених способів знайомства з англійською мовою не підходить вам з якихось причин, то можливо вам підійдуть індивідуальні заняття з репетитором. Він зможе вам дати конкретно ті навички та основи язика, в яких ви потребуєте. Програма вивчення англійської мови буде підібрана спеціально для вас, чого не варто очікувати від інтернет-курсів.
5
Ще один спосіб вивчення англійської мови - це аудіо-курси. Їх можна прослуховувати по дорозі додому, стоячи в пробці, або в метро. Проте, даний спосіб є більшою мірою закріпленням і вдосконаленням отриманих знань. Який варіант вивчення англійської переважніше і зручніше вирішувати тільки вам.
Корисна порада
Початок вивчення англійської мови буде успішним тільки в тому випадку, якщо даний процес дійсно вам необхідний, і він доставляє вам задоволенням. Якщо у вас виникли труднощі в освоєнні мови, то можливо варто вдатися до іншого способу вивчення, змінити курси або знайти іншого репетитора.