Як плести дреди з канекалона.

Дреди з канекалона (подовженням) здалеку дуже красиво і акуратно виглядають, мають велику кількість квітів (навіть, які світяться в ультрафіолеті). Коли набридне - їх можна зняти, практично не пошкодивши власного волосся. Однак, матеріал штучних локонів не є сумісним з високими температурами. Тому, необхідно уникати сушки феном, а також походів в баню або сауну. На дотик така зачіска дуже жорстка.
Вам знадобиться
  • - Віск
  • - Гумки
  • - Синтетичні волосся (канекалон)
  • - Звичайний в'язальний гачок
  • - Гребінець
Інструкція
1
Спочатку розділіть все волосся на квадрати, рівні 2-3 сантиметрам. Використовуйте затискачі або гумки, щоб закріпити отримані пасма.
2
Коли все волосся закріпіть, зніміть гумку з першого пасма. Поділіть її волосся на три різні пасма, додайте до однієї з них синтетичні волосся. При цьому синтетичні волосся, обов'язково повинні бути в три рази довша майбутніх дредів. Волосся плетіть в нижньому напрямку разом з синтетичними і в кінці закріпіть гумкою.
3
Скачайте до збитого стану пасмо волосся, а потім починайте «плести», начісувати таким чином, щоб збилися маса опускалася до коріння. Проходьте багато разів гребінцем до коріння. В результаті волосся стане збиватися біля коріння. Скочуватися волосся в самому низу зовсім не обов'язково, але потрібно збивати ті волосся, які знаходяться у вас в руках між пальців. Продовжуйте начісувати, повільно працюйте до кінця волосся, роблячи дреди настільки щільними, наскільки це можливо.
4
Щойно закінчите з плетінням, і надягнете гумку на кінець дреди, ще раз обкрутить синтетичні волосся до самого кінця навколо дреди і затягніть гумкою. Після цього додайте на дред трохи воску, щоб пригладити волосся.
5
Також кінчики дредів можна легко закріпити за допомогою звичайного в'язального гачка. Використання гумки біля коріння можна теж уникнути, подплетая дреди знизу.
6
Існує ще один спосіб плетіння дредів - це плетиво струною або крючком.Сбейте всю пасмо в один довгий і великий колтун і залиште неспутанний кінчик. Візьміть звичайний в'язальний гачок і Протягніть його крізь дреди, потім кілька разів навколо нього обмотайте стирчить прядку, і витягуйте назад через дред. Саме так дред по всій довжині "прошивається" стирчать прядками і волосками, стає менш волохатим і найбільш міцним.
Зверніть увагу
Дреди з канекалона можуть бути виконані, як в ручну, так і за допомогою машин. Дреди з канекалона, виконані в ручну, робляться темі ж методами, що і дреди з натурального волосся, а завдяки тому, що канекалон дуже похід на натуральне волосся, дреди з канекалона дуже схожі на справжні небезпечні дреди.
Корисна порада
Це дреди, які виготовляються в заводських умовах. Являють собою тоненькі звалені пасма канекалона, виглядають вони незвично і дреди в них дізнатися вкрай важко. Приплітати вони так само, як і ДЕ дреди - за допомогою косички-вісімки, а також можуть мати подібні колірні рішення. До речі, останнім часом помітна тенденція виготовляти дреди не з канекалона, а валяти з повсті.