Як вибрати вбудовувану посудомийну машину.

Посудомийні машини, які ще не так давно вважалися зайвою розкішшю, тепер стали повноправною частиною кухонного обладнання. Вони дозволяють заощадити воду, використовувану для миття посуду, а найголовніше - час. Тепер уже ніхто не сумнівається в доцільності такої покупки. Основним стало питання вибору відповідної моделі. Тут вам треба звернути увагу на кілька критеріїв.
Інструкція
1
Головним параметром є кількість посуду, яка використовується у вашій родині. Стандартні машини розраховані на 10-14 комплектів, для невеликої сім'ї підійде машина на 8-9 комплектів, існують і компактні моделі всього на 4-5 комплектів. Залежно від місткості змінюються і габарити: чим вона менша, тим машина вже.
2
Ви також можете підібрати машину , яка буде вбудовуватися повністю і не буде видна за передніми дверцятами кухонних меблів, або машину з відкритою панеллю. В цьому випадку підібрати її можна відповідно до дизайну кухні. Вона може бути навіть зі скляною передньою панеллю.
3
Немаловажні показники витрати енергії і води. Вони класифікуються латинськими буквами від А до G і від А до С, відповідно. Чим вище буква, тим менше витрата. Допомагає заощадити воду використання машини, яка підключається до гарячої води, але тут є обмеження по температурі і якості води. Існують машини з вбудованим змішувачем, які можна перемикати між холодною і гарячою водою, але вони коштують трохи дорожче.
4
Якість мийки та сушки також маркуються буквами: чим вони вищі, тим якість миття і сушки краще. Але багато в чому воно залежить від жорсткості водопровідної води. Є машини, в яких цей параметр регулюється. Кількість напрямів, за якими подається вода всередині машини, має бути не менше трьох.
5
Вартість та функціонування посудомийної машини залежить ще й від кількості виконуваних базових і додаткових функцій. До базових належить можливість диференціації режимів миття залежно від ступеня забруднення посуду та замочування. До додаткових можна віднести делікатну мийку для кришталю, використання економічних та біо-режимів. Зробіть свій вибір виходячи з затребуваності і актуальності пропонованих програм миття посуду.
6
Зверніть увагу і на безпеку роботи машини - рівень шуму, наявність захисту від протікання і блокування дверцят під час роботи. Що стосується виробників, то явних аутсайдерів серед них не спостерігається - вся пропонована техніка відрізняється достатнім ступенем надійності і якістю.
Зверніть увагу
Вбудовувані посудомийні машини володіють такими ж функціональними характеристиками, як і окремо стоять моделі. Тому, вибираючи вбудовується агрегат, потрібно звернути увагу на якість мийки, сушки, клас енергоспоживання машини, програми та функції посудомийки. Більш детально розібратися в цих характеристиках вам допоможе стаття нашого сайту: "Як вибрати посудомийну машину?"
Корисна порада
Зовні машини виглядають практично однаково, можуть відрізнятися іншими параметрами. Але як же вибрати потрібну модель посудомийної машини? Розберемося в цьому по порядку. Що хорошого і поганого у вбудовується посудомийній машині? Таке обладнання повністю декорується меблевими стінками. Тому машинку складно побачити в комплекті кухонних меблів - вона надійно прихована за фасадом меблів. Посудомийна машина встраиваемая зовні виглядає гірше, ніж окремо стоїть.
Щасливі володарі посудомийних машин стикаються з нелегким завданням: потрібно правильно встановити «помічницю сучасної хозяюшки і фасад належним чином оформити.
Вам знадобиться
  • - посудомийна машина з шаблонами;
  • - меблеві панелі і стільниця;
  • - рулетка;
  • - шуруповерт з шурупами.
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Оберіть місце розташування посудомийній машини. Як правило, на це впливає один важливий фактор - варіант посудомийної машини, який був придбаний. Розрізняють три різновиди агрегатів: частково вбудовані моделі, повновбудовувані і окремо стоять. У тих посудомийних машин, які вбудовуються частково, на виду завжди залишається панель управління, а вся залишилася фронтальна частина ховається за красивим меблевим фасадом. Повністю вбудовані моделі посудомийних машин цілком ховають за дверцята кухонної шафки. Інша справа окремо стоять посудомийні машини: вони справжня прикраса кухні, а тому їх не вбудовують.
2
Якщо ви придбали повністю вбудовується посудомийну машину, то засуньте її в нішу, яка заздалегідь була залишена під цей агрегат. За допомогою функції регулювання цоколя посудомийної машини «налаштуйте агрегат: висота посудомийної машини повинна відповідати виставленому рівню стільниці. В деяких моделях посудомийних машин, наприклад, Bosch, Siemens та Aeg, регулювання висоти агрегату проводиться за допомогою спеціальних гвинтів, розташованих в передній частині приладу.
3
В комплекті з повністю вбудовуваних посудомийних машинками поставляються шаблони, за допомогою яких меблевий фасад закріплюється на дверцятах. У відповідні пази на корпусі посудомийної машини прикріпіть кріпильні елементи.
4
Потім з внутрішньої сторони дверцят посудомийного приладу відкрутіть коротенькі гвинти і вкрутіть довгі: такі, щоб вони могли «прихопити і меблевий фасад.
5
На дверцята фасаду прикріпіть ручки та інші елементи декору, які присутні в дизайнерському оформленні другий вбудованих меблів.
Зверніть увагу
Приділіть увазі регулюванню дверцята! При відкриванні агрегату вона не повинна різко падати до ніг і навпаки захлопуватися.
Корисна порада
Найпростіший метод установки меблевого фасаду на посудомийну машину - прикріпити фасад до дверцят агрегату за допомогою двостороннього скотчу, а потім зафіксувати його, укрутивши з внутрішньої сторони дверцят саморізи.