Як написати біографію на роботу.

При прийомі на роботу , вступі до навчального закладу або в інших ситуаціях потрібно надати разом з документами свою авто біографію. Через неї запитувана сторона намагається дізнатися більше про нову людину, її життя, умінні подати себе і давати оцінку власним навичкам і наявного досвіду. У більшості випадків в автобіографії описують весь життєвий шлях людини, від закінчення школи до теперішнього часу. В деякі організації потрібно автобіографія за певний проміжок. Наприклад, роки служби в армії або проживання за кордоном.
Інструкція
1
Починати складання автобіографії слід з вашого повного імені, року народження і місця реєстрації проживання. Це має бути представлено приблизно в такому форматі: «Я, Сидорова Олена Петрівна, 1980 року народження, яка проживає за адресою: м Москва, вул. Леніна, 10-5 ».
2
Далі ви прописуєте дані про свою освіту в хронологічному порядку. Тут мають бути вказані роки навчання, повні назви середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, а також отримані вами спеціальності.
3
При наявності золотою або срібною медалі за успішне закінчення середньої школи можна почати з цього. У цьому ж розділі автобіографії потрібно згадати про пройдені вами курсах підвищення кваліфікації, про участь у тренінгах та семінарах із зазначенням року і тематики навчальних програм.
4
Після інформації про освіту слід блок, присвячений вашої професійної діяльності. Тут треба розписати всі місця, де ви працювали, також дотримуючись хронологічну черговість. Слід вказати роки роботи, назва організацій, займані посади і виконувані обов'язки.
5
Якщо ви, крім своїх основних обов'язків, заміщали товаришів по службі, керівників, розробляли пілотний проект або ще щось, необхідно написати про це. Також при наявності треба прописати інші види професійної діяльності - репетиторство, читання лекцій та інше. Закінчити цей блок слід зазначенням загального стажу роботи.
6
У завершенні автобіографії можна вказати склад вашої сім'ї - сімейний стан, наявність і вік дітей.
Корисна порада
Автобіографія завжди пишеться у формі ділового листа, тут не повинно бути просторечной та розмовної лексики. Не допускається також наявність граматичних помилок і випадкових помилок, які можуть сказати про ваш поверхневому ставленні до справи. Ваша автобіографія - це презентація ваших професійних якостей і пропускний квиток до успіху. Постарайтеся, щоб вона чітко відображала ваші можливості і бажання працювати на перспективу.
Чи думали ви про те, щоб зняти власний фільм? Звичайно, будь-яка людина коли-небудь мріяв про це. Тоді ви напевно знаєте, що будь-якому фільму необхідний сценарій. Щоб написати сценарій, потрібно знати деякі особливості створення драматичного твору, призначеного для екранізації.
Вам знадобиться
  • інтернет,
  • книги по темі вашого сценарію,
  • ручка,
  • папір,
  • комп'ютер.
Інструкція
1
Хто ваш герой? Героя ви зможете вибрати, коли зрозумієте, на яку тему ви хочете писати драму і якою є основна рушійна ідея майбутньої історії. Наприклад, ваша тема - війна. Ідея - людські відносини важливіше політичних переконань. Отже вам потрібен герой, який своїми діями цю ідею буде стверджувати. Швидше за все, йому потрібно бути військовим (нехай його звуть Джек). Також вам буде потрібно другий герой, який діятиме так, щоб змусити героя і глядачів думати інакше. Всі його вчинки будуть свідчити про протилежне - політичне панування одного народу над іншим є єдиною цінністю в світі. Назвемо цього героя Боб. Природно, ці два героя зіткнуться у вашій історії й будуть боротися - це називається боротьбою протагоніста (Джека) і антагоніста (Боба).
2
Важливо якомога більше знати про своїх героїв. Тобто Бобу і Джеку потрібні біографії. Необов'язково включати розповідь про їх життях в сценарій, але розуміти, що за люди діють у вашому фільмі ви повинні. Потім можете приступати до твору самої історії. Ви відразу побачите, як нові сцени почнуть додаватися самі собою. Все тому, що біографія дає нові мотивації, нові психологічні риси, розкриває особистості героїв. А це означає, що герої почнуть «діяти», виходячи їх психологічних портретів, які ви їм створите. Тому гарненько попрацюйте над передісторії своїх персонажів.
3
Зосередьтеся на класичній структурі драми - зав'язка, розвиток дії, кульмінація, розв'язка. Все це знайомі терміни ще з уроків літератури в школі. Коли напишете 2-3 історії в класичній формі, можна буде зайнятися експериментами, а поки відточуйте ремесло. Прикладом для нашої історії може бути наступний розворот подій. Джек приїжджає на місце служби, він молодий і йому цікаво ця його нова «чоловіче життя». Так виходить, що Джека і ще кількох новачків відразу кидають на бойове завдання. Вони потрапляють у полон. Офіцер армії противника Боб допитує полонених. Вони з Джеком знайомляться, і між ними починає розвиватися задумана вами ідея: Джек повинен якимсь дивним чином переконати закоренілого вояку Боба, що у своїй теорії переваги одного народу над іншим він глибоко помиляється. Звичайно, це не будуть довгі розмови біля багаття. Боб і Джек потраплять в мільйон переробок, виберуться з них, пару разів мало не пристрелять один одного, і лише у фіналі з'ясують ... А що вони з'ясують - це вже ваша робота.
Зверніть увагу
Уникайте великої кількості діалогів. Намагайтеся будь-яку думку виразити через дії персонажів. Діалоги використовуйте як допоміжний засіб.
Корисна порада
Запам'ятайте ключові поняття драми. Подія - важливе подія в житті героя, докорінно міняє його життєву ситуацію. Справжніх подій у фільмі може бути від 5 до 7. Сцена - дія важливе для героя, що відбувається в певному місці, протягом певного періоду часу. Епізод - кілька сцен, об'єднаних загальним змістом, має свою кульмінацію, веде історію вперед.