Як крутити папільйотки.

Кожна з нас хоч раз мріяла про кучериках. Легко і без особливих затрат перетворитися на кучерявого янголятка допоможуть папильотки . Вони дуже зручні тим, що допоможуть зробити кучерики і милі локони без особливих дорогих пристосувань і буквально в польових умовах.
Вам знадобиться
  • - шматок тканини,
  • - папір,
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть непотрібний шматок тканини, папір і ножиці. Тканина підійде будь-яка, папір теж.
2
Розріжте тканину на вузькі довгі смужки. Їх розміри на око повинні бути 15-20см довжини і 2-3см ширини. Скільки саме різати смужок, залежить від вашої густоти волосся. Зазвичай вистачає 20-30 штук.
3
Накрутите на кожну смужку тканини шматочок паперу. Він повинен бути посередині, щоб потім була можливість зв'язати тканинні кінці. Якщо папір буде злегка розвертатися - нічого страшного.
4
Тепер наші папильотки готові, і можна приступати до їх накручування на волосся. Зробити це досить просто. Бажано, щоб волосся було чисті й сухі. Тому якщо ви помили голову напередодні, висушіть шевелюру феном.
5
Розділіть волосся на декілька секцій і закріпіть їх шпильками. Це допоможе вам не плутатися в розпущених Прядко, і накручування відбудеться набагато швидше. Процес краще почати з потилиці, з самих нижніх волосся до маківки.
6
Виділіть пасмо волосся, розчешіть її злегка зволоженою гребінцем і накрутіть на паперовий центр папільйотки, починаючи від самих кінчиків волосся до коренів. Тканинні кінці зав'яжіть бантиком або вузликом. Проробляйте це з кожною пасмом волосся від шиї до маківки. В останню чергу накручуються пасма у особи, чубчик.
7
Після того, як пройшло достатньо часу, знімайте папильотки в зворотному порядку. Спочатку акуратно розкручуємо самі верхні пасма, потім рухаємося вниз.
8
Коли всі папільйотки зняті, їх можна акуратно скласти в пакет і потім використовувати ще 2-3 рази. Тепер укладаємо волосся, як подобається, і наша кучерява зачіска готова!
Зверніть увагу
Закручувати папильотки рекомендується знизу, від шиї, вгору до верхівки. Знімати ж їх треба в зворотному порядку. Від маківки вниз.
Корисна порада
Волосся повинні бути сухими і чістимі.Накручівать папильотки рекомендується на ніч. Щоб у сні пасма НЕ розкрутилися, можна на голову надягти легкий хустку. Папільйотки НЕ будуть вам заважати спати на відміну від звичайних твердих бігуді.