Як контролювати продавця.

Після відкриття своєї власної торгової точки у її господаря виникає необхідність взяти на роботу продавця . На жаль, не кожен продавець відрізняється чесністю і старанністю, багатьох з них потрібно контролювати.
Інструкція
1
Якщо ваша торгова точка розташовується у великому магазині, супермаркеті або торговому центрі, то там обов'язково повинен бути адміністратор. У завдання адміністратора входить контроль над продавцями. Якщо ви не впевнені в чесності власного продавця, то попросіть наглядати за ним. У силах адміністратора відстежувати, в який час йде і приходить продавець.
2
Заведіть спеціальні журнали, в яких продавець повинен буде писати звіт про кожної проданої їм речі і підсумовувати виручку за день або зміну. Для надійності навідуйтеся в торгову точку в середині дня і перевіряйте, як йдуть справи. Якщо грошовий оборот в магазині досить великий, то після обіду вже можна забрати частину виручки.
3
Найнадійніший спосіб контролювати продавця - це, звичайно ж, відеоспостереження. Придбайте відеокамеру і встановіть її в торговій точці. У середньому покупка відеокамери обійдеться вам в 3-5 т.р. Витрачати гроші на занадто дорогу техніку не варто, достатньо буде простенькою чорно-білої відеокамери. А якщо вже зовсім хочеться заощадити, то можна навіть не підключати пристрій, а повісити його для видимості. Уже сама присутність спостерігає техніки змусить продавця стати більш дисциплінованим, ймовірність того, що він буде перевіряти, чи працює вона, не так вже й велика.
4
Якщо ви торгуєте дрібним товаром, то краще всього придбати касу зі сканером і робити цінники зі штрих-кодами. Тоді у продавця буде менше можливості продати свій товар або завищити ціну. Для вірності поставте на цінниках спеціальну печатку, яка зберігається тільки у вас. Перевіряйте зовнішній вигляд всіх цінників, якщо немає печатки, значить, він переклеїти.
5
Можна скористатися методом "прихованого спостереження" і попросити кого-небудь із знайомих навідатися в ваш магазин під виглядом покупця. Попросіть "покупця" звернути особливу увагу на манери продавця, на його чуйність, здатність грамотно розповісти про товар і т.д. До речі, якщо немає можливості відправити у магазин друзів, можна скористатися послугами якої-небудь фірми, в якої є свої "таємничі покупці".