Як оформити стенд в класі. оформлення стенду до першого класу.

Будь вчитель знає, що оформлення стенду - це важлива і першорядне завдання. На ньому можна відобразити досягнуті в класі результати навчальної та позаурочної діяльності, а також запланувати подальшу діяльність класного колективу. Але як його оформити, щоб врахувати і інформаційність, і барвистість, і цікавість?
Інструкція
1
Складайте стенд разом з учнями. Привчайте їх до спільної творчості. Це ще більше згуртує ваш колектив. Розподіліть роботу: хто відповідатиме за збір матеріалу, а хто оформить його. Визначтеся також з тим, хто підготує цікаві питання для вікторини.
2
Придумайте цікаву назву для стенду. Якщо у класу є назва або девіз, запишіть цю інформацію зверху.
3
Далі обговоріть з класом, які розділи ви вважаєте необхідними і приступайте до збору матеріалу.
4
Звичайно, на стенді має бути подання класного колективу. Це можна зробити, приклеївши фотографії дітей і підписавши їх.
5
Оформіть рубрику про доручення в класі. Вкажіть в ній, хто є старостою, хто - фізруком і т.д. Помістіть і графік чергувань.
6
Відобразите життя колективу. Перерахуйте проведені заходи: зустріч з ветераном, проведення класної години для початкової школи, огляд ладу виправки та пісні і т.д. Якщо були отримані грамоти або листи подяки за активну участь, обов'язково розмістіть їх на стенді. Бажано також приклеїти фотографії з цих заходів.
7
Вивісите список з тематикою класних годин. До них можна також підготувати питання або цікаві завдання.
8
Попросіть вчителя російської мови та літератури підготувати список книг, рекомендованих для читання дітям певного віку. Помістіть їх на стенді.
9
Обов'язково потрібно вивішувати списки іменинників та поздоровлення з побажаннями. Хтось із однокласників, які складали вірші, можуть оформити привітання у віршованій формі.
10
Заплануйте також рубрику для батьків, адже класний колектив - це діти, вчитель і батьки. Крім того, це дозволить вам налагодити добрі стосунки. Вивісите там необхідні для них відомості: рекомендації психолога та класного керівник, адреси організацій та перелік документів, наприклад, для отримання путівки в табір.
11
Інформація на стенді повинна регулярно оновлюватися.