Як змінити номери телефонів. Як змінити номер не змінюючи сім карти.

Важко уявити своє життя без стільникового телефону. Але іноді трапляються ситуації, коли потрібно змінити номер телефону. І це можна зробити дуже легко.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Відділ продажів вашого стільникового оператора
  • Паспорт
Інструкція
1
Для того, щоб змінити номер телефону, операторами пропонуються різні послуги. Наприклад, оператор Tele2 пропонує залишити вашу стару сім-карту. Просто потрібно зателефонувати в довідково-інформаційну службу TELE2 на номер 611 з того номера, який хочете змінити. Продиктуйте свої паспортні дані оператору - і ваш номер зміниться протягом декількох хвилин.
2
Інший спосіб - заміна номера по особовому відвідуванню абонентського відділу. Для цього вам потрібно підійти в абонентський відділ по роботі з фізичними особами з паспортом (за умови, звичайно, що даний номер оформлений на вас). Написати заяву на зміну номера, і чекати підключення. Зазвичай оператори здійснюють заміну номера з 1 числа наступного місяця.
3
Якщо ви хочете змінити номер міського телефону, то телекомунікаційні фірми можуть зробити це двома способами. Ваш номер зміниться в разі заміни номера аналогової АТС на номер цифрової АТС, або в разі подання заяви на заміну номера на номер за вибором абонента. В обох випадках потрібно написати заяву особисто з пред'явленням паспорта, оплатити послугу і ваш номер міського телефону буде змінено.
Корисна порада
Не поспішайте міняти номер телефону, іноді простіше підключити нову сім-карту.