Як відновитися до коледжу. чи можливо востоновіться в коледж в серпні.

Переривання навчання в коледжі може бути обумовлено безліччю причин - відходом в армію, вагітністю, відсутністю фінансової можливості та ін. Але не поспішайте засмучуватися з цього приводу, адже в майбутньому відновитися до коледжу можна знову .
Інструкція
1
Перш за все, уважно вивчіть затверджене Постановою Уряду РФ Положення №543 «Про освітній установі середньої професійної освіти» від 18 липня 2003 року. Згідно з цим документом, кожен бажаючий має право відновитися до коледжу, незалежно від причини відходу з нього. При цьому обов'язковою умовою повинна бути наявність вакантних місць в групах.
2
Вивчіть статут освітньої установи, де детально описаний порядок і умови поновлення студентів.
3
Якщо ви в повній відповідності з правилами оформили академічну відпустку, достатньо написати заяву на адресу керівництва коледжу. Якщо ви не забирали свої документи, то від вас зажадають нову довідку про результати проходження медичної комісії. Потім зможете приступити до навчання з того семестру, в якому припинили навчання.
4
Відновитися в коледж можливо навіть в тому випадку, коли вас відрахували. Для цього напишіть заяву і направте його керівництву. Після розгляду вашого запиту коледж запропонує або здати минулі заліки, або пройти річний курс заново.
5
Якщо обставини склалися таким чином, що довелося покинути коледж на першому курсі - буде потрібно знову пройти вступні випробування.
6
Бажаючи відновитися до коледжу, ви вправі зберегти платну або безкоштовну основу навчання, на якій знаходилися раніше до відрахування або взяття академічної відпустки. Але це можливо лише в тому випадку, коли коледж розпорядженні вільні вакантними місцями в групах. Також не стягують плату і в тому випадку, якщо раніше ви навчалися за рахунок державних асигнувань і отримували освіту вперше.
Корисна порада
Щоб після вимушеного відходу знову відновитися до коледжу без зайвих проблем, дотримуйте процедуру оформлення академічної відпустки.