Як відключити налаштування безпеки. Як відключити виняток безпеки в пошті.

Перше, про що можна подумати, почувши слово «безпека», це брандмауер. І дійсно, він грає в цьому найважливішу роль. Але часом для деяких цілей таких, наприклад, як передача і прийом файлів по мережі, виникає необхідність у відключенні його налаштувань.
Інструкція
1
Викличте меню «Пуск», натиснувши на нього лівою кнопкою миші або клавішу «Windows» на клавіатурі, виберіть зі списку локацій «Панель управління». Перед вами відкриється вікно «Панель управління».
2
У вікні, якщо інструменти розташовані по категоріях, виберіть категорію «Центр забезпечення безпеки », далі відкриється вікно центру безпеки, внизу якого в розділі «Налаштування параметрів безпеки» виберіть пункт «Брандмауер Windows ». Якщо інструменти відображаються в класичному вигляді, то в «Брандмауер Windows» буде розташований прямо в цьому списку. Викличте вікно його параметрів його подвійним кліком лівою кнопкою миші.
3
У вікні «Брандмауер Windows» на вкладці «Загальні» ви побачите два основних параметри - це «Включити» і «Вимкнути» брандмауер, що забезпечує первинну захист від несанкціонованого доступу до вашого комп'ютера через локальну мережу або інтернет. Щоб відключити настройки безпеки, якими володіє брандмауер, виберіть «Вимкнути».
4
Якщо ви хочете відключити дію брандмауера стосовно до деяких певних програм, тоді залиште брандмауер включеним і переконайтеся, що знята галочка з команди «Не дозволяти виключення», розташованої в контексті параметра «Включити». Після цього перейдіть на вкладку «Винятки». Тут ви побачите список програм і служб, для яких ви можете відключити дію брандмауера. Для цього поставте галочки навпроти тих програм і служб, для яких ви хочете, щоб дія брандмауера не поширювалося.
5
Якщо ви хочете відключити брандмауер для мережевих підключень, то перейдіть на вкладку «Додатково» і зніміть галочки у списку підключень. Майте на увазі, що навіть при відключених налаштуваннях безпеки дію брандмауера на підключення, навпроти яких стоїть галочка, буде поширюватися.